Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий використовуватиметься?

Oct 26, 2017

Промислові алюміній сірчанокислий являє собою порошок білий Ромбічна кристал, але протягом тривалого часу, там буде жовта випадку, а потім, якщо це жовта можуть як і раніше використовувати його? Нижче наведено відповіді на нього.

По-перше, причини жовтий

Оксид заліза, піддається впливу повітря і його водного розчину, швидше за все, жовтіти. Це з-за впливу зелений галун в повітрі вивітрювання, сірчанокислого заліза для на спрощеній, у, з повітря, зв'яжіться з повітрям легко кисню або інших окисного речовин окислюється сульфату заліза. Його молекулярна формула, з оригінальним двохвалентної заліза зміни тривалентне залізо. Колір також змінено з оригінальний синій / зелений, жовтий або коричневий. Особливо у вологому і вологий швидкість окислення прискорить, швидше за все виробляти жовтіють явище. Зі збільшенням ступінь окислення, повільно формування блок, як камінь, як камінь.

Окислених промислових алюміній сірчанокислий використовуються для зрошення завод не виробляє несприятливі наслідки, але його ефект є набагато менше, ніж до погіршення. Тому що рослина поглинає чорних іонів, і в даний час більшість чорних іонів окислюється в Іони тривалентне заліза, не так легко поглинається рослинами. Але якщо він використовується в цілях стічних вод лікування decolorization або коагуляції, потім коагулянт і заліза iron його коагуляції ефект не великої різниці, відновлення decolorization ефект коагулянт залізо не має.

По-друге, для запобігання жовтий метод

Поліпшити упаковка ущільнення, зменшити свої контакти з повітря і розмістити сухому місці. Рідкий продукт рекомендується з поточне використання, або в розчині в нігті, заліза, залізного порошку. Також не ставте лужні хімічних речовин з лужні добрив, хімічні оксідантов і промислових, алюміній сірчанокислий розміщені разом або коагуляції підготовки, це слабка реагують кислоти, лужної хімічних речовин призведе до його втрата ефекту.