Головна > Новини > Зміст

Марнотрат води Treatmentthree методи

Aug 18, 2017

З розмаїття людського життя, очищення стічних вод на землі також все більше і більше, то ми повинні мати справу з очищення стічних вод, як боротися з очищення стічних вод?

По-перше, каналізації поділяється на побутових стічних вод і промислових стічних вод, лікування методи зазвичай поділяються на фізичні методи хімічних методів і біологічних методів, в цьому три методи для короткий вступ.

Метод 1: Фізичні методи

1. фізичного опадів метод, як правило, використання precipitants для поглинання забруднюючих речовин у стічні води, де більш важливим precipitants, лікування різних забруднювачів, потрібно вибрати відповідний precipitant і метод, взагалі не виробляють вторинних забруднення.

2. адсорбції методом є використання Адсорбенти забруднюють забруднюючих речовин у стічних вод для досягнення лікування стічних вод, такі як один з найбільш поширених сорбентом: активоване вугілля, але з сорбентом взагалі одноразову витратних матеріалів, вартість може бути вище.

3. добування метод, метод microATX використовуються такі певних видобутку агентом, забруднювачів вода видобувається.

4. мембранної фільтрації, зазвичай за допомогою конкретних напівпроникну мембрану, тільки воду або тільки забруднюючих речовин через мембрану, з тим щоб досягти поділу забруднюючих речовин.

Метод 2: Хімічний метод

1. нейтралізації метод, це використання хімічної реакції для нейтралізації кислот і лугів, забруднювачів, як правило, кислоти або лугу, то з хімічних речовин, щоб бути нейтралізовано, щоб виробляти екологічно чистих хімічних солей.

2. хімічна опадів метод, використання хімічних реакцій і забруднюючих речовин може статися, остаточний матеріал не може бути розпущена у воді а потім використовувати фізичної опадів або фільтрації та іншими методами для досягнення ефекту поділу

3. електролізу, метод зазвичай використовується для боротьби з металу солей, через точку опадів Іони металів для досягнення метод лікування стічних вод.

Спосіб 3: біологія

1. зазвичай використовується розкладаються органічних речовин у Неорганічне речовина і нарешті досягти метод лікування забруднення. Метод зазвичай необхідно використовувати бактерій, бактерії поділяють на аеробних бактерій і анаеробних бактерій, так необхідності використовувати характеристики мікроорганізмів для створення придатних життєвого середовища.

Для очищення стічних вод, як правило кілька методів використовуються разом для досягнення результатів швидкого та ефективного лікування.