Головна > Новини > Зміст

Марнотрат води лікування стічних вод на різні типи господарств

Sep 26, 2017

Китай як в світі за величиною свиня розведення влади, галузі свинарства в сучасний економічний розвиток займає центральне положення, але також приніс дуже складним забруднення навколишнього середовища проблеми. Мільйон свинокомплексів в ряді гною стічних вод є дуже великий, щоб очистити ці калу і стічних вод є більш важким і після того, як довгострокові відповідати стандартам розряду національної стічних вод вимагають багато інвестицій і високі експлуатаційні витрати, також збільшилася вартість розведення свиней.

Якщо не вдається вирішити проблему фекальних забруднення, спричинені ці свинарство вчасно і ефективно, це обмежать розвитку масштабу і шаблон свинокомплексі певною мірою, яка небезпечніше до екологічної безпеки. На сьогодні focus виробництва зросла до людей стурбовані взагалі соціальних проблем.

Шкоди свиноферма сільське господарство стічних вод

Фекальних викиди від електростанції викликає серйозне забруднення поверхневих вод, підземні води, ґрунту та навколишнього повітря, що безпосередньо впливає на здоров'я людей та неочищених фекалій містить велику кількість забруднюючих речовин. Якщо такі органічних стічних вод безпосередньо розряджено або з дощ промивають у річках і озерах, велика кількість води споживання в розчиненого кисню, так що вода чорний волосся смердючі, викликає забруднення води.

Фекальні води містить багато азоту, фосфору і інших поживних речовин, викликані води евтрофікації є одним з важливих причин, в рибні ставки та річки зробити органічної речовини забруднення чутлива водні організми поступово померти в серйозних випадках що призводить до втрати річок функцій і рибні ставки.

Аквакультури стічних вод протягом тривалого часу в землю, так що грунтових вод у нітратного азоту або нітрит концентрації азоту збільшилася грунтові води розчинений кисень вміст знизилася, токсичних компонентів збільшилася, призводить до погіршення якості води , серйозно загрозу навколишніх вітчизняних води, якість води. Висока концентрація стічних вод також може призвести до грунту засмічення пори, в результаті чого грунту проникності проникності води і консолідації засолення, серйозне зниження якості ґрунтів і навіть пошкодження культур, в результаті чого обітнути зростання заблоковано або помер.

Очищення стічних вод Piggery

Свині, виписаний з стічних вод органічних стічних вод, найкраще анаеробного бродіння, але очищених стоків поки не досяг кращих стандартів, може не бути безпосередньо скидаються, потрібну кількість за сільськогосподарський регіон, рибні ставки є відмінним живильним розчином. Таким чином, свиня ферми стічних необхідно враховувати від поєднання біологія, екологія, є найбільш економічним і найефективніший розведення промисловості, сприяння розвитку найкращим чином.

В даний час широкомасштабних свиногосподарств вдома, методи лікування та за кордоном включають переважно комплексної утилізації, знешкодження розряду стандартів та. Комплексної утилізації є енергію біомаси через багаторівневий використання, створення Еко-сільського господарства та забезпечення гармонійного співіснування сільського господарства та навколишнього середовища, сталого розвитку, після того, як стандарти розряду є багаторівневі Переробка після того, як концентрації діапазон допустимої норми випромінювання може бути скасований риби, ставків, сільськогосподарські угіддя або садів та інших місцях можуть бути використані для максимального за можливістю, щоб зменшити забруднення навколишнього середовища.

Попередня обробка метод свиня ферми стічних вод

Свиня ферми господарство стічних вод, незалежно від того, якого роду технологій і заходів, щоб мати справу з, слід вжити певних попередня обробка метод. Використання попередня обробка методу знижує навантаження забруднюючі речовини стічних вод в подальшому процесі лікування крок допускаючи великих твердих частинок або сміття введення наступних лікувального процесу, що призводить до перевантаження або пошкодження обладнання для обробки . Для великих частинок у фекальних складі свинокомплексів може використовуватись опади, фільтрації та відцентрові сепарації рідини твердих технології для досягнення котельню, загальні радіатора, осідання танків і екрани в цій категорії.

Опади є одним з найбільш широко використовуваних методів в стічних вод і процес осідання й поділу підвішеному під тяжкості. В даний час свинокомплексів з очисних споруд стічних вод на свинофермі масштабі буде в основному в серії з 2-3 осідання танків і фекального питання розглядатимуться корпорацією фільтрації, Атмосферні опади і окисного розкладання. Крім того, існують деякі механічні фільтрація, включаючи автоматичне барабан фільтрів, відцентрові диск роздільник може бути використаний для pigsty фекальних попередня обробка кроки.

Основні обробки технології аквакультури стоків

1, природного лікування

Використання природи (природні води, ґрунту, тощо) на принципі самоочищення стічних вод відігравати роль. В тому числі земельних лікування та лікування систем Водні рослини. Зазвичай є біологічних ставок, грунту лікування, лікування штучних водно-болотних угідь і так далі.

Окисленні ставка є використання природних або штучних ставок здійснювати біологічної очистки стічних вод. Стічні води в ставку залишитися надовго і води мікробної metabolizable деградації органічних забруднювачів, розчиненого кисню через на водорості фотосинтезу і ставок обличчя reoxyeration для досягнення, можна значно зменшити органічних забруднюючих речовин у воді а також за певною мірою видалити воду в азоту і фосфору, щоб зменшити евтрофікації.

Штучні водно-болотних угідь – метод моделювання природних біорізноманіття природні водно-болотних угідь. Це-спосіб природного очищення води. Це складається з водних рослин, дроблена кам'яних пилу ліжка, мікробних склад і стічних вод фільтрації, адсорбції, заміна та інших фізичних процесів і мікробних поглинання і деградації і біологічних ефектів і в кінцевому підсумку досягти в Мета очищення води, це також свого роду аеробних лікування. Може використовуватися для відходів або холостого сільгоспугідь, депресії або ставок трансформуються, але відносно велику площу, перевантаження операція легко привести до закупорки.

Природні обробки менш економічних і менш дорогим і економічним і доступним для дрібних господарств, де адекватної землі доступний для використання.

2, штучні анаеробних лікування

Анаеробні лікування або біогаз інженерних оскільки 1950-х роках, різні технології лікування були розроблені, в основному для розробки серії високі навантаження реакторів на основі поліпшення мулу концентрації та поліпшення змішування осадів стічних вод вплив на

В даний час свиня Свійська ферми очистки стічних в основному використовується в вгору за течією анаеробних мулу ліжко і стояк твердих реактора процесу. Після того, як анаеробні лікування стічних вод, за її наявності в умовах землі може використовуватися як рідких органічних добрив до поля, але часто відносно велика викидів, перевезення, додаток не є зручним, за нормальних обставин підлягають Багаторівневий аеробних лікування, після того, як стандартний розряду підходить

3, штучні аеробних лікування

Основний принцип аеробних лікування є використання мікроорганізми у аеробних умов розкладання органічних речовин, під час синтезу власні клітинки (мулу), біорозкладані Органічні речовини можуть повністю окислюється в простих неорганічних, включаючи активного мулу зверніться до окислення і біологічних вертушки.

4 анаеробні - аеробних лікування

Свинокомплексів більш важко мати справу з органічних стічних вод, через його великих переміщень, низької температури твердих і рідких змішується з стічних вод, вміст органічних речовин є висока, азоту і фосфору зміст є багатий і легко видалити, просте використання фізичного, хімічного або біологічного методи є складний відповідно до вимог викидів.

Анаеробні метод БПК (біохімічні споживання кисню) навантаження, аеробні БПК навантаження мало, в процесі анаеробного обробки стічних вод, очищеній воді ще має певний запах, показники не обов'язково відповідають норм національного викидів в

Загалом, це необхідно прийняти поєднання різних методів обробки, часто за допомогою подальшого аеробних лікування (окисленні ставка т. д.) як анаеробні лікування вторинного очищення, який в даний час має справу з високі концентрації органічні стічних вод є гарним способом, це також стічних вод метод лікування, що використовуються в багатьох масштабах ферми.

Після обробки стічних вод в принципі може задовольнити норми викидів національні, але остаточне Генеральний консерванту рибні ставки, з одного боку через рибками грати роль подальшого окисленні ставка, при reoxygenation водорості для поліпшення розчиненого кисню зміст, сприяти фітопланктону, тваринного світу та зростання, формування азот, фосфор - водоростей - риба біологічних ланцюг, зменшити забруднення навколишнього середовища з азоту і фосфору.

Аквакультури стоків як систематичне проект, повинні слідувати екологічних основ, в поєднанні з різних методів лікування для формування комплексного Науковий доробок, для досягнення стандартним методом лікування після використання свиня ферми води, ефективно покращити середовище розведення і зменшити загрозу до навколишнього середовища.