Головна > Новини > Зміст

Марнотрат стічних вод використання вимоги щодо якості води його процесу очищення

Oct 17, 2017

Стічних вод відноситься до процесу очищення стічних вод для досягнення мети зливання води або повторне використання якість води. Із зростанням попиту на водні ресурси є стану води в багатьох місцях. Таким чином, для людей, щоб принести Євангеліє. Так у чому ж перевага стічних вод?

1 покращити якість якість води, стічних вод після лікування, якість води від оригінального забруднення навколишнього середовища через час фільтрації і ліквідації, так що значне зниження забруднення води, тому що вода може бути застосована знову.

2, раціонального використання водних ресурсів, так що вгору за течією кругообігу води не впливає на вниз за течією вод водою функції, соціальних циклу не завдає шкоди об'єктивні закони природна циркуляція, таким чином, щоб зберегти або відновити міста і басейну річки знаходиться на goo d водного середовища, водних ресурсів є сталого використання ефективних шляхів.

3, для покращення екологічного середовища, підвищення класу місто і сприяння економічному розвитку. Тому що якщо стічних вод не лікувати, це обов'язково буде звільнятися в річку, який буде не тільки забруднює навколишнє середовище, але й на людей в живуть якість води несприятливих наслідків.

4 сприяння система циркуляції води. Природна циркуляція води є нерівноважних відкритої системи з власною організаційну структуру. Соціальна цикл води є збалансованої системи з штучні структури.

5, захист будівництва, промисловості та інших об'єктів. Як ми всі знаємо, води на металевих обладнання і труби матиме серйозні корозії, нафтового родовища нафти з-за високої мінералізації, розчиненого в різному ступені сірководню, двоокису вуглецю та інших кислих газів розчиненого кисню, таких та повторне ін'єкції формування буде угоди з об'єктів, повторне ін'єкції система виробляє корозії.