Головна > Новини > Зміст

Марнотрат стічних вод скоротити забруднення навколишнього середовища, очищення стічних вод

Sep 08, 2017

Очистка стічних вод є використання фізичних, хімічних та біологічних методи обробки стічних вод, так що відходів стоки, зменшити забруднення навколишнього середовища, з тим щоб досягти відновлення стічні води, повторне використання, в повній мірі використовувати водних ресурсів. Процес поділу або перетворення забруднюючих речовин зі Стічними водами в нешкідливі речовини.

1. фізичного лікування методом

Метод лікування стічних вод, яка розділених фізичні дії і Відновлений стічних вод, що містить призупиненого стану забруднювачів (в тому числі фільм нафти і нафти бісером), можна розділити на тяжкості поділу метод, метод відцентрові розлуки і сито фільтр перехоплення метод. Метод лікування, що ґрунтується на принципі теплообміну також належить до фізичних лікування методом.

2. хімічна лікування методом

Хімічна реакція і масопереносу відокремити й видалення розчинених, колоїдна стані забруднюючих речовин у стічні води або щоб не перетворите нешкідливі речовин у стічних вод метод лікування. Хімічної обробки, лікування установка на основі додавання застосування хімічної реакції є: згортання крові, нейтралізації і окислювально-відновних та лікування установка на основі масопереносу є: видобуток, зачистки, дме, адсорбції, іонного обміну, електродіаліз і зворотний осмос. Останні два види переробних підприємств називаються Мембранна технологія поділу. Процес пристрій за допомогою масопереносу має хімічних та супутні фізичних функцій, тому він може бути відділена від хімічної обробки і стати ще один вид лікування методу, званого фізико-хімічні методи.

Біологічні метод лікування

Через метаболічних дії мікроорганізмів органічних забруднюючих речовин у стічних вод, такі як рішення, колоїдної і мікро підвіски, перетворюються на залитому метод лікування стабільною і нешкідливі стічних вод. За даними різних мікроорганізмів, [1] біологічної очистки метод можна розділити на два типи: біологічної очистки аеробних і анаеробних біологічної очистки. Біологічної очистки стічних вод широко використовується у методі аеробних біологічної очистки, відповідно до традиційного аеробних біологічної очистки метод ділиться на активоване мулу та біоплівки метод дві категорії. Сам спосіб активного мулу процесор відеоадаптера, він має різні операційні методи. Лікування обладнання, що належать до біоплівки метод має фільтр біологічного, біологічні вертушки, біологічного окислення контактів танк і нещодавно розробив біо-Киплячий шар. Біологічного окислення ставок називається метод природного біологічного лікування. Анаеробні біологічної очистки методу, також відомий як біологічні скорочення лікування, в основному використовується для лікування висока концентрація органічних стічних вод та мулу. Переробка обладнання, що використовується є головним чином травних басейн.

Обробляти вимоги: існуючих першокласних лікувального процесу посилення ефекту лікування трансформації, трансформація повинна бути заснована на реальної ситуації, в повній мірі використовувати існуючі споруди, існуючі лікарні використовувати більше септик, контактні басейн структури або експлуатації режим перетворення, якщо необхідно, додати деякі послуги, наскільки відповідають стандартам для стічних вод.