Головна > Новини > Зміст

Метод лікування марнотрат води у вас знаю?

May 19, 2017

Марнотрат стічних вод метод ви знаєте?

Метою марнотрат стічних вод є окремим забруднюючих речовин у стічних вод, таким чином, або перетворити його у нешкідливі речовини, так що проходить додаткове очищення стічних вод. Як правило щоб запобігти профілактики отрути і патогенів, інфекції; щоб уникнути запах запах і ненавиджу видно об'єктів відповідно до вимог різних цілей.

Основним методом лікування відходів є використання методів фізичного, хімічного або біологічного або кілька методів використовувати для видалення шкідливих речовин у стічних вод, відповідно до якості води та лікування долі води, щоб визначити його лікування, убити Очищення води поділяються на загальні, вторинна та Третинна обробки.

Марнотрат води лікування основні методи: (1) первинного лікування за допомогою методів фізичного лікування, тобто, з радіатора, сито, осад басейн, відстійника, жировловлювачі та інших структур, видалення стічних вод у зважених твердих частинок, нафтова пляма, початковий коригування рН, зменшити рівень корупції стічні води. Стічні води після рівня лікування, як правило не відповідає стандартам викидів (БПК видалення всього 25-40% ставки). Як правило, попередня обробка етап, для того, щоб знизити подальших процес завантаження і поліпшити ефект обробки.

Основні методи марнотрат стічних вод: (2) вторинних лікування є використання методів біологічного лікування і деякі хімічні методи видалення стічних вод до деградації органічної речовини і частиною колоїдних забруднюючих речовин. Після середньої лікування видалення ставки ХСК в стічних водах може досягати 80-90%, тобто, кількість БОД може бути менше, ніж 30 мг/л. Після того, як Вторинна обробка води, зазвичай можна зустріти зрошення сільськогосподарських стандартів і стандартів скидання стічних вод, так вторинних лікування є в основній частині марнотрат стічних вод. Але після того, як Вторинна обробка води також зберігає певну кількість завислих речовин, біологічне розкладання органічних розчинених речовин, розчинений неорганічні і азоту та інших водоростей доданої вартості поживних речовин і містить віруси і бактерії. І таким чином можуть не відповідають вище норм викидів, такі як обробки в потік менше, бідні розбавлення річки може викликати забруднення, безпосередньо не може використовуватися як водопровідну воду, промислових води і грунтові води поповнення.

Марнотрат стічних вод основні методи: (3) третинний лікування поляг подальшого вторинних лікування не вдалося видалити забруднювачів, таких як фосфор, азот та біологічна важко деградують органічних забруднювачів, неорганічні забруднювачі, патогенів та т. д. Третинна очищення стічних вод на основі вторинних лікування, подальшого використання хімічних методів (хімічне оксидування, хімічні опадів і т. д.), фізико -хімічні методи (адсорбції іонообмінних Мембранна технологія поділу, т. д.) видалити деякі конкретних забруднювачів роду "глибокої переробки" метод. Очевидно, Третинна лікування стічних вод є дорогим, але може використовувати повною водних ресурсів. Нижче наведено так само, як на "

Марнотрат стічних вод є досить складним і вибір метод лікування повинні бути засновані на якість води та кількість стічних вод, використання води або води, щоб бути прийняті до уваги. Але також розглянути стічних вод лікувального процесу мулу, використання залишків та можливих вторинних забруднення проблем, а також відновлення Флокулянти.