Головна > Новини > Зміст

Марнотрат води чотири операційні методи лікування представила

Nov 01, 2017

Очистка стічних вод є використання фізичних, хімічних та біологічних методи обробки стічних вод, так що відходів стоки, зменшити забруднення навколишнього середовища і навіть витрачати води, рециркуляції, повторне використання, повною мірою використовувати водних ресурсів. Процес поділу або забруднюють забруднюючих речовин у стічні води в нешкідливі речовини.

Фізичні обробки

(У тому числі плівки нафти і нафти бісером) стічних вод метод лікування яких можна розділити на метод розділення тяжкості, відцентрові поділу метод та метод різання екран. Принцип теплообміну, також, на основі методів фізичної обробки.

Хімічної обробки

Через хімічної реакції і масопереносу відокремити видалення розчинених води, предметом колоїдний стан забруднювачів або перетворити його у нешкідливі речовини стічних вод. У методі хімічної обробки, процесор на основі хімічної реакції дозування агента є: згортання крові, neutralization, окислювально-відновних та ін.; і масової передачі основі обробки одиницею є: видобуток, зачистки, зачистки, адсорбції, іонообмінних і електродіаліз і зворотного осмосу. Останні два переробних підприємств спільно іменовані методи поділу мембрани. Які використовують масопереносу процесор відеоадаптера має обох хімічний ефект, але також пов'язані з фізичної роль, вона може також відокремитися від методом хімічної обробки, як ще один вид лікування, відомий як Фізична хімія.

3. біологічної очистки

Через обмін речовин мікроорганізмів що стічні води рішення, колоїдної і мікро призупинено держави органічних забруднюючих речовин у стабільним, нешкідливі відходи матеріал води лікування. За роль мікробної відмінності [1] біологічної очистки можна розділити на біологічної очистки аеробних і анаеробних біологічної очистки двох типів. Біологічної очистки стічних вод широко використовується у аеробних біологічної очистки, відповідно до традиційних, аеробні біологічної очистки метод поділяється на два види активного мулу та біоплівки. Сам процес активного мулу процесор відеоадаптера, він має різні операційні методи. Біоплівки очисного обладнання є біологічним фільтром, біологічні вертушки, біологічного окислення контактів танк і нещодавно розроблених biofluidized ліжко. Право ставок біологічного окислення, також відомий як природні біологічної очистки. Анаеробних біологічної очистки, також відомий як біологічні скорочення лікування, в основному використовується для боротьби з високих концентраціях органічних стічних вод та мулу. Переробка обладнання, що використовується є головним чином травлення танка.

4. біологічного окислення контактів метод

Процес біологічного окислення контактів використовується для очищення стічних вод, тобто, з біологічної реакції цистерни, заповнені з наповнювачем, процес біологічного окислення контактів, була заповнена з киснем заповнені всі наповнювача і якийсь витрата через в наповнювач. У наповнювач, покриті біоплівки, каналізації та біоплівки широкий контактів, в біоплівки на роль мікробної метаболізму, видаляються стічних вод в органічних забруднювачів, проходить додаткове очищення стічних вод. Нарешті, оброблених стічних вод скидаються в стоків біологічного окислення контактів і змішується з в побутових стічних вод дезінфекції хлору після виписки. Метод біологічного окислення контактів є біоплівки процес між метод активного мулу і біофільтр. Воно характеризується заповнення басейну, наповнення викиди з кисню в нижній частині басейну і тече стічні води в басейні держава, для того, щоб гарантувати, що стічних вод і занурення в каналізації в повні відомості про контакт з наповнювачем, щоб уникнути існування біологічних Аль контактів окислення танк і наповнювача зв'язатися нерівномірно дефекти, цей аерації пристрій, який називається аерації вибуху.