Головна > Новини > Зміст

Марнотрат водолікування широко використовуються аптека

Aug 15, 2017

Марнотрат стічних вод зазвичай використовується аптека:

⑴ flocculant: іноді називають сульфатозалізовмісний коагулянт, може бути використаний як засіб зміцнення на твердому рідина поділу, для основної заселення танк, марнотрат стічних вод, другий заселення танк, танк флотаційних і три рівня лікування або глибоко процесу обробки.

Сульфатозалізовмісний коагулянт ⑵: допоміжні flocculant грати роль у зміцненні ефект згортання крові.

⑶ кондиціювання агента: також відомий як зневоднення агент для лікування надлишкового мулу перед зневоднення, різновидів включають вище частини flocculant і сульфатозалізовмісний коагулянт.

⑷ demulsifier: іноді називають десорбції агента, в основному використовується для неемульгованих масла, що містять маслянисті попередньо стічних вод, яка включає в себе вище частини flocculant і сульфатозалізовмісний коагулянт.

⑸-Піногасники: в основному використовується для ліквідації на аерації або змішування процес становленні велику кількість піни.

⑹ рН налаштування агента: для кислих стічних вод і рН лужних стічних вод поправкою до нейтральною.

(7) окисного відновлюючого агента: він використовується для лікування промислових стічних вод, що містять окисного речовини або зниження речовини.

Дезінфікуючі ⑻: використовується в марнотрат стічних вод після скидання або повторне використання раніше дезінфекції.

Марнотрат класифікації стічних вод

За ступенем лікування марнотрат стічних вод (в основному в міських стічних вод і деяких промислових стічних вод) можна розділити на три рівні.

Завдання первинна обробка є видалення твердих забруднюючих речовин в підвісні держави від стічні води. З цією метою застосування фізичних обробки. Після первинного лікування, видалення ставки підвішеному становить 70% ~ 80%, в той час як видалення ставки біохімічні споживання кисню (ХСК) тільки близько 25% ~ 40%, рівень очистки стічних вод не є високою.

Завдання вторинних лікування є істотно видалення органічних забруднюючих речовин із стічні води. Візьмемо Рада директорів як приклад. Після середньої лікування, БПК у стічні води

Видалення з 80-90%, таких як міських стічних вод БПК вмісту води може бути менше, ніж 30 мг / л. марнотрат води лікування самих різних одиниць обробки для аеробних біологічної очистки може задовольнити цю вимогу.

Завдання третинний лікування є подальше видалення забруднюючих речовин, які не було видалено за допомогою вторинних терапії, у тому числі органічної речовини, фосфору, азоту і розчинних Неорганічне речовина, що мікроорганізми, не деградували.

3 рівня обробки є синонімом додаткові можливості обробки, але два точно не те ж саме. Триступінчаті лікування є два етапи лікування, для того, щоб видалити конкретних забруднювачів із стічних вод, такі як фосфору, азоту тощо і додати один або кілька переробних підприємств; Розширений лікування часто на основі стічних вод відновлення, марнотрат стічних вод комплекс з метою після вторинної переробки додаткової обробки пiдроздiлу або системи. Третього рівня обробки дорогим, управління також більш складні, але може використовувати повною водних ресурсів. Деякі країни побудували деякі каналізаційних очисних споруд.