Головна > Новини > Зміст

Використання промислових алюміній сірчанокислий як вогнетривкий, литтєвого

Aug 02, 2017

Використання промислових алюміній сірчанокислий як вогнетривкий, литтєвого

Промислові алюміній сірчанокислий використовується як вогнетривкі литтєвого вогнетривкий сукупності і порошок, в основному глини клінкер, бокситів клінкеру та інші матеріали шамотні, для того, щоб отримати силу кімнатної температури, слід додати сульфатозалізовмісний коагулянт. Тут для кожного поясніть докладно.

В вогнетривкої литтєвого іноді змішується з Глинозем ≥ 29% м'яку глину порошок, метою є підвищення продуктивності високої температури, суму від 5% до 10% в той же час, також змішується з розширення агента та інших матеріалів, щоб компенсувати литтєвого високої температура усадки. Але в будь-якому випадку, використання промислових алюміній сірчанокислий як вогнетривка литтєвого стане популярним та приймаються.

Її не тільки може зробити хімічних реактивів, але також може вогнетривких castables. Вогнетривкі матеріали литтєвого є використання промислових алюміній сірчанокислий рішення в якості в'яжучого та тугоплавкі сукупності і порошок з підготовки. У порівнянні з вогнетривких castables фосфату, продуктивність трохи гірше, але ця ціна є низькою, ще є життєвою силою.

Застосовується як вогнетривкий, литтєвого-газ жорсткий матеріал, конденсації гартівне механізм і високої температури, фізико -хімічні зміни є складними. Добре відомо, що промислові алюміній сірчанокислий присутня у водних розчинах у вигляді сульфатів, Гідроксид алюмінію і Гідроксид алюмінію. Хоча є алюміній і існують інші речовини, кімнатної температури твердіння також йде дуже повільно. Коли додаванням алюмінатних цементної, сульфатостійкий іонів і цементних Іони гідратованих кальцію, щоб сформувати більше кальцію, сульфат, а також утворення iron сульфатостійкий і так далі. Ці речовини далі відреагували виробляти нові речовини, такі як sulphoaluminate кальцію і заліза sulphoaluminate. Як новий кристала була стовпчастих або голки, такі як та крос росту і розвитку, при кімнатній температурі для отримання сили castables.

Використання промислових алюміній сірчанокислий для використання вогнетривких castables є першим, щоб познайомити вас тут, сподіваюся, що вище вміст може допомогти вам.