Головна > Новини > Зміст

Роль промислових алюміній сірчанокислий в виробництва паперу і його підготовки

Aug 02, 2017

Роль промислових алюміній сірчанокислий в виробництва паперу і його підготовки

Каліброване широко використовується промислових сульфат алюмінію (також відомий як галун або бокситові) як на precipitant, основний хімічний склад є 14 ~ 18 кришталеві води з промислових алюміній сірчанокислий, Al2O3 вміст 14-15%. Промислові алюміній сірчанокислий легко розчиняється, рішення є кислому, агресивних. Бокситові містить домішок не повинна бути занадто багато, особливо заліза сіль не може бути занадто високою, в іншому випадку це буде каніфолі ясен, барвник хімічний ефект, що впливають на колір паперу.

Якість бокситів: кількість Глинозем більше 15,7%, вміст заліза оксид є менш ніж 0,7%, вміст води нерозчинний менше 0,3%, вільний вільної сірчаної кислоти.

Бокситів у папероробна велику роль, насамперед необхідність зміни розміру, а також задоволені вимоги паперу. Бокситові рішення є кислою, додати більше бокситові буде безпосередньо впливати на зміни рН Інтернет в гноївки. Хоча папір віднині є нейтральним або лужним змінити, промислових алюміній сірчанокислий, але роль бокситів у статті не можуть бути проігноровані.

Результати показують, що δ потенційних керований налаштування Інтернету, які можна ефективно покращити ставка фільтрації води і відсіву Інтернет шламу і може ефективно контролювати смоли бар'єр з тальком, значення рН. Відповідне збільшення кількості бокситові зменшити значення рН розчину, але також може ефективно зменшити склеювання целюлози і зниження тиску, спричиненого натисканням рулон паперу. Зазвичай, виражена як squeeze папір вовни протягом тривалого часу, може бути доцільним для збільшення обсягу бокситів. Але кількість бокситові до елемента керування належним чином, якщо кількість занадто багато, не тільки причина відходів, а також зробити папір crisp. І призвести до корозії папір деталей машин і чистий, втрата ковдру. Таким чином, кількість бокситові взагалі контролюється контролю рН між 4.7 і 5.5.

Методом розчинення бокситові є розчинення гарячої і холодної розчинення. Колишній розігрівають опалення прискоренню процесів розпаду Глинозем; При цьому останнє є цикл Глинозем у водний розчин для прискорення дифузії і розпуск. У порівнянні з методом гарячого розплаву, рішення має переваги збереження пар та поліпшення середовища винахід, і це краще розведення у воді методом.

1) метод холодного рішення

Танення обладнання в основному холодної розчинився танк, циркулюючих насосів і середній танк. Розпуск танк знизу конус, високий з фільтр платівки, Верхня частина бака тиражем в трубу. Розчинених рішення через фільтр плиті в середній танк а потім відправили назад до відновлення танк циркуляційного насоса. Розпуск операція метод: спочатку розчинених танк, додавши певну кількість води, промислових алюміній сірчанокислий відкрито п'ять насос а потім в цьому процесі, необхідних певну кількість бокситів (промислові алюміній сірчанокислий), після певного періоду час, перевірте, чи розчинених, буде ліквідована визначення концентрації, повторно настроїти відповідно до вимог процесу і, нарешті, перестати циклу, рідина відправлені в сховище.

2) гарячого розплаву метод

Теплове розпуск є традиційним методом розпуск, в основному застосовуються до невеликий рослин, взагалі не потрібні циркуляційний насос, методу операції є: перший бокситові в бак, додайте відповідні води (про кількість бокситові 18 ~ 20 разів) а потім безпосередньо через парова кипіння (бажано при перемішуванні). Після 20-30 хвилин поки рішення було абсолютно прозорою, щоб зупинити пар, дайте йому стояти до сих пір ясно, охолоджують до 35 ℃ або близько того і те доходили до цистерни-сховища.

Концентрація розчину Глинозем близько 2 до 3' бути, і конкретні гравітація є 1,02 до 1,03, який є приблизно 6-8 г/л Al2O3.

Кількість бокситові залежить від суми каніфолі, а також виробництво води. Зазвичай для кількості каніфолі 2 до 3 разів. Наприклад, виробництва жорсткості води, промислових алюміній сірчанокислий не тільки для того, щоб збільшити кількість бокситів і найкращим чином використовувати кислота бокситів. Таким чином, реальне виробництво, кількість бокситові іноді досягли суми каніфолі 4-5 разів.