Головна > Новини > Зміст

Технології та застосування аналізу бойня марнотрат стічних вод

Oct 10, 2017

Технології та застосування аналізу бойня марнотрат стічних вод

Забою стічних вод від кола бар полоскання, полоскання, бійню і інші завод поверх полоскання, гарячої волосся, Спліт, non-з основних продуктів харчування, обробки, миють нафти, вона має велику кількість води, нерівномірно дренаж, високі концентрації марнотрат стічних вод домішок і завислих речовин, біохімічні гарними характеристиками. Крім того, це найбільша різниця з іншими високої концентрації органічних стічних вод є його висока концентрація NH3-N (близько 120 мг/л), так в процесі проектування слід брати до уваги NH3 N при ударі марнотрат стічних вод.

Аналіз якості води бойня стічних вод

Забою стічних вод від кола бар полоскання, полоскання, бійню і інші завод поверх полоскання, гарячої волосся, Спліт, non-з основних продуктів харчування, обробки, миють нафти, вона має велику кількість води, стічних вод марнотрат нерівномірно дренаж, високі концентрації домішок і завислих речовин, біохімічні гарними характеристиками. Крім того, це найбільша різниця з іншими високої концентрації органічних стічних вод є його висока концентрація NH3-N (близько 120 мг/л), так в процесі проектування слід брати до уваги NH3 N при ударі марнотрат стічних вод.

Котельню бойня стічних вод

Котельню з забою стічних вод є ключем до ефективного функціонування всієї системи. Забою стічних вод в твердих зважених твердих тіл (СС) до 1000 мг/л, зважених матерії є швидкопсувні органічної речовини, має бути своєчасної перехоплення, з одного боку, щоб запобігти подальшим трубопроводу обладнання блокування, з іншого боку негайного, чистими до уникнути завислих органічних речовин у стічні води і стати розчинних органічних речовин, марнотрат стічних вод, в результаті чого стічних вод CODCr, BOD5 концентрацію збільшилася. Забій стічних вод включає в себе велику кількість свинячого гною, несолодкий кормів паркан пральна води та загального забій дві основні категорії стічних вод.

Промити водою попередньо септик і подальшому зливаються з загальних бойня стічних вод ввести станції стічних вод марнотрат. Свинячого гною і неперетравленої канал, здані на зберігання в септику витягнуті і сушать squeeze рідини твердих сепаратор до 70% вологості) якості корму риби.

Існують два основні методи котельню з забою стічних вод: air флотація і sieving (фільтрувати пори розмір 1 ~ 5 мм). Флотаційних повітря в основному використовується у стаціонарного лікування з невеликих стічних вод. Основний недолік, що устаткування складний, важко управляти і управлінні коштувати високий і бідні гігієнічні умови. Скринінг застосовується головним чином в котельню забою стічних вод з великими стічних вод, зручне управління марнотрат стічних вод і стабільну роботу.

Також у фільтрі перед необхідності встановити басейн риболовлі, грубі сітки (50 × 5 мм), грубої радіатора (20 мм) та інші спеціальні захисні заходи.