Головна > Новини > Зміст

Папір для виробництва одного, який твердо охоплюються на поверхні об'єкта

May 19, 2017

Виробництво паперу є хімічні суміші, які можуть бути твердо висвітлюватися на поверхні об'єкта, захищений, оформлені, позначені та інших спеціальних цілей. Лакофарбова промисловість Китаю більш авторитетним "paint технології" це книга, яка визначається як: "покриття-це матеріал, цей матеріал може бути використаний у різних будівельного процесу, які наносилися на поверхню об'єкта, формування сильна Адгезія, з певним міцність, безперервний формування фільм відомий як покриття, також відомий як фарба плівкою або покриття.

Покриття взагалі у складі фільм формування матеріалів, наповнювачі (пігментів), розчинники, добавок та інших чотирьох компонентів. Залежно від виконання вимог, іноді інгредієнти змінить незначно, таких як лак без пігментів порошкових покриттів може бути не розчинника.

Належність до органічних хімічних полімерних матеріалів, формування покриття належить до типу полімерних сполук. Згідно з класифікацією сучасних хімічних продуктів фарба покриттями є штраф Хімічні продукти. Сучасні фарба покриття поступово стають все універсальний інженерних матеріал та важливі промисловості, в хімічній промисловості.

Коротка історія покриття фарбою

Виробництво паперу-суміш органічних і неорганічних матеріалів для прикраси і захистити елементи. Походження для виробництва паперу є безрезультатно. БК 6000 років Китай був використовуються неорганічні сполуки і органічних пігментів змішаних випалювання фарба бути покращена. У 1500 до нашої ери у іспанською та французькою печери, покриття фарбою були використані для малювання та прикраси. У 1500 до нашої ери єгиптяни зробив божевільна і використання барвників, таких як indigo blue і червоною фарбою, але ця фарба ще дуже недосконалий. 18-го століття, за рахунок розвитку та утилізація лляне масло та Оксид цинку, бурхливий розвиток індустрії покриття фарбою.

В 20 столітті, фарба покриття процес був важливою подією, існує більшого зчеплення, високий глянець, вогнезахисних, корозійної стійкості та тепловій стійкості різних кольорів паперу виготовлення фарба раннього більшість з рослинним маслом, як в Основною сировиною, вона називається "Паперу для виробництва", таких як здоров'я оригінальний Еко приготовані Дун нафти. Неважливо, чи традиційні натуральних матеріалів як raw materials лакофарбових продукцій, або сучасний розвиток синтетичних хімічних продуктів як сировинних матеріалів, лакофарбових продукцій, органічні хімічних полімерних матеріалів, формування покриття є полімерний склад гумової суміші тип. Відповідно до класифікації сучасних хімічних продуктів фарби є штраф Хімічні продукти. Сучасні покриття поступово стають універсальний інженерних матеріал, важлива галузь хімічної галузі промисловості.