Головна > Новини > Зміст

Фарби і CoatingsApparent функції

Aug 18, 2017

Вважаю, що багато хто не розуміє, прикраса власники в реконструкції буде просити будівництва майстер, за допомогою програми paint або фарбою? Це фарби і фарби те ж саме? Якщо ні, у чому полягає різниця між фарби і фарби? Давайте поговоримо про фарби і фарби сьогодні.

Фарба має довгу історію в нашій країні. Причина називається фарби, з початку цього матеріалу невіддільна від рослинної олії і лак, так що слово "paint" несе важкий історії і стародавньої культури. З безперервним розвитком науки і техніки, лакофарбова промисловість зростає, фарба сортів, категорії були постійно інноваційними.

Термін "paint" з'явилася в 1950-х. В галузі завжди була, що фарби і фарби є той самий матеріал для двох різних найменуванням. 20-го століття 50-60 років, аж до 70 ' s, промисловість буде "paint" розуміння як навчання, "paint" мається на увазі широко відомі. Таким чином, у той час "paint" найменуванням скільки з деякими академічних смаком, здається, що тільки дослідницького підрозділу можуть насолодитися заголовок двох слів, наприклад Paint інститут або фарбою лабораторія. Водночас, де виробничих підприємств, всі називають лакофарбовий завод, фарба заводу або фарбою заводу.

Плутанина фарби і фарби імена почалося після 1980-х. З швидким розвитком господарська споруда будівельної галузі був на зріст швидко, фарба торгівлі більше не монополію в останніх хімічних системи. Внутрішні побудови системи в велику кількість нових аналогічні виробництва рослини зазвичай використовується "paint" як назву компанії. З великий наплив архітектурних лакофарбових продукцій на ринок слово "paint" є не тільки з священним академічних залу вийшов, також тому, що архітектурних фарби в основному води на основі продуктів, концепція фарби тому соціально спотворюється, одностороння мислення, що фарба є на водній основі, помилково думають, що фарби і фарби двох різних матеріалів, два різних галузей промисловості.

Національних стандартів (5206.1 ГБ) в лакофарбових матеріалів основні термін для Глосарій стандартний, фарба визначається таким чином: покриття на поверхні можуть утворювати захисні, декоративних або спеціальні енергії (наприклад, ізоляції, захисту від корозії, маркування та ін.) твердого тіла покриття клас рідину або твердих матеріалів. Більшість ранніх використання рослинної олії як основною сировиною, кажуть, щоб фарба. Тепер смоли був великий або всі замінені з рослинної олії, вона називається фарбою.

Для визначення вище існують дві точки зору

1. причина таких матеріалів, тому що фарба не закликали фарби, більше завдяки розвитку фарба сортів і категорії, тому що ім'я фарба не поширюється в галузі існуючих продуктів і фарба слово може охоплювати всі види промисловості prod сидій на молочну продукцію, використання фарба імена більш точним, більш наукової. такі як порошковим покриттям продукти не підходять для використання найменуванням фарби, фарби і фарби тут не є взаємозамінними. Таким чином, покриття можна покрити твердих порошковим покриттям і рідких фарбою, але заміна не, так що стандартні пояснення не дуже на місці.

2, стандартні покриття в термін "Примітка": тобто, "в імені конкретних фарби може використовуватися в слові"Заливка"висловити, таких як накладання фарби, товсті фарбою, тощо." також деякі неправильне. Тому, що по суті, "paint" використовується не тільки у фарбі сортів, а також великою кількістю покриттів у категорію, наприклад, акрилові фарби, фарби поліуретанові тощо, але також великої кількості застосувань в області генериків, наприклад paint захисту від корозії , автомобільних фарбою, морських фарби і так далі. Насправді, на додаток до окремих випадках, фарби і фарби два слова універсальна, це не спеціально в певних сортів може бути виражено.

Очевидним характеристика фарби і фарби рідких, це не покриваються фарбою твердих Крім рідких фарбою. Оскільки сферу охоплення різних, важко пояснити концепцію фарби і фарби.

В даний час водного покриття та порошкові покриття стали більше, особливо на фарба на водній основі є основні фарби в Китаї припадало близько 38% від загального числа. Тому, що на водній основі лакофарбових жирної хімічні характеристики принципово різні, на водній основі фарби і жирної фарбою продукт властивості також є велика різниця, то фарба на водній основі як основних філія лакофарбова промисловість старого розуміння, немає наукових. Фарба на водній основі і paint нафтових (секс) повинні бути співставлені в рідкий фарба два різних серії. Дізнайтеся більше про прикраси знання, можете відвідати: Чунцин Villa прикраса знання досвід.

Таким чином, основні стандартної термінології, не тільки повинні виправити стандарт фарба термінологію, але і фарби, фарби і фарба на водній основі термінології стандартів. Вони можуть бути визначені як:

Покриття: Клас рідину або твердих матеріалів, які наносилися на поверхню об'єкта, щоб сформувати міцну плівку з захисту, прикраса або спеціальні енергії (наприклад, ізоляції, захисту від корозії, маркування, і т. д.). в тому числі нафти (секс) фарби, фарби на водній основі, порошкові покриття.

Фарби: рідкий фарби, які можуть випливати. в тому числі paint нафтових (секс) і фарба на водній основі.

Фарби: органічні Розчинники для або середнім твердих тіл, розчинників жирної фарбою.

Фарби на водній основі: фарби, яка може бути розпущена з водою або розігнали води.