Головна > Новини > Зміст

Лакофарбові матеріали різниця існування

Sep 26, 2017

У процесі реконструкції іноді власники потрібно купувати свої власні фарба, коли фарба майстер сказали, щоб купувати певної марки фарбу, щоб побачити вище написаний у фарбу. Це фарби і фарби те ж саме? Якщо ні, у чому полягає різниця між фарби і фарби?

Еволюція поняття покриття фарбою

Фарби в нашій країні має довгу історію. Причина, чому називається фарбою, з початку цього матеріалу не можна розглядати відокремлено від рослинної олії і фарби, так "paint" слово, що перевозять важкі історії і стародавньої культури. З безперервним розвитком науки і техніки лакофарбова промисловість зросла, різноманітність фарбою, Категорія був також інноваційні.

Термін "paint" з'явилася в 1950-х. В індустрії завжди була, що фарби і фарби є той самий матеріал з двома різними назвами тільки. 20-го століття, 50-60 років, і аж до 1970-х років, промисловість буде більше "paint" мається на увазі навчання, "paint" мається на увазі широко відомі. Тому, коли "paint" кількість назви з деякі академічні смак, здається, що тільки наукові підрозділи можуть насолодитися заголовок фарби, наприклад paint досліджень Інституту або фарбою досліджень. Водночас, де виробничих підприємств, називаються лакофарбовий завод, фарба заводу або фарба заводу.

Плутанина фарби і фарби імена почалося після 1980-х. З швидким розвитком господарська споруда, ведення будівельної індустрії, лакофарбова промисловість вже не монополія останніх хімічних системи ситуації. Велику кількість нових вітчизняних будівельна система схожа на завод з виробництва зазвичай використовується "paint" як назву компанії. З великою кількістю архітектурних покриттів продуктів на ринок, "paint" не тільки з священним академічних зал вийшла, але й тому, що архітектурний покриття в основному води-продуктів, концепція фарби і тому соціальних неправильного тлумачення, однобічного погляду, що фарба є вода, помилково вважають, що фарби і фарби є два різних матеріалів, належать до двох різних галузей промисловості.

ГБ нотатки про фарби і фарби

Національний стандарт (5206.1 ГБ) в основний термінологією Лакофарбові словниковий запас стандартів, покриття визначаються тим, що вони застосовуються на поверхню об'єкта для формування твердого покриття з захисним, декоративних або спеціальні властивості таких як ізоляції, корозії, маркування, і т. д. Це загальний термін для класу рідину або твердих матеріалів. Більшість ранніх рослинної олії як основною сировиною, відомо, як фарби. Тепер синтетичні смоли було замінено на велику частину або всі з рослинної олії, так звані фарбою.

Для визначення вище, двох поданнях:

1, тепер за причина, чому такі матеріали не закликали фарби фарби, більш пов'язано з розвитку фарба сортів і категорії, тому що ім'я фарба не можемо охопити в галузі існуючих продуктів, і термін фарба може бути охоплені галузі всіх видів з продуктів, використання фарба ім'я більш точними і більш наукової. Такі, як порошковим покриттям продукти не повинні використовувати назву фарби, фарби і фарби тут не є взаємозамінними. Таким чином, фарба може охоплювати твердих порошковим покриттям і рідких фарби, і заміна не, так що стандартні тлумачення не на місці.

2, стандарт в paint термінології "Примітки": що "в імені конкретних фарби може використовуватися для Експрес"paint"слова, наприклад накладання фарби, товсті фарбою, тощо." ж неправильно. Тому, що по суті "paint" не тільки використовується у фарбі сортів, а також велику кількість використаних у paint категорію, наприклад, акрилові фарби, фарби поліуретанові тощо, а також велику кількість додатків в області відноситься до, наприклад, корозії фарби , автомобіль paint, paint корабель і так далі. По суті, на додаток до індивідуальних обставин фарби і фарби слово є загальним, це не спеціально відноситься до конкретного виду може бути виражено.

Фарба концепція фарба повинна бути внесена поправка

Очевидним характеристики фарбу, фарбу є рідким, він не може охоплювати твердих фарба Крім рідких фарбою. Оскільки сферу охоплення відрізняється, було б важко пояснити, якщо фарба інтерпретується в так само, як фарби концепції.

На сьогодні, на водній основі фарби та порошкові покриття стала клімату, особливо у водній основі фарбою, підставі архітектурних покриттів у Китаю загальна фарба припадало близько 38%. Як фарба на водній основі і жирної фарба хімічні властивості є по суті різні, на водній основі фарби і жирної фарбою продукт властивості відрізняються також дуже, то є фарба на водній основі як основних філія лакофарбова промисловість старе розуміння ненауковий фарба на водній основі і масла (paint) повинні бути прив'язані як дві різні ряди рідких покриттів.

Таким чином, в основний термінологією стандартів, не тільки потрібно правильно змінити стандартне покриття терміни, але і фарби, фарби і фарби на водній основі термінології стандартів. Вони визначають як:

Це загальний термін для класу рідину або твердих матеріалів, які можуть бути застосовані до поверхні об'єкта для формування твердого покриття з захисним, декоративних або спеціальні властивості, такі як ізоляції, корозії, маркування і т. У тому числі нафти (paint), фарба на водній основі, порошкові покриття.

Фарби: Текучих рідких покриття. В тому числі нафти (paint) і фарба на водній основі.

Фарби: Органічні розчинника як середньо або дуже твердою, розчинників жирної фарбою.

Фарба на водній основі: вода може бути розчинених або водно дисперсійні фарбою.

Вище являє собою різницю між фарби і фарби.