Головна > Новини > Зміст

Лакофарбові матеріали різниця між

Sep 08, 2017

З процвітанням прикраса ринку, багато людей починають розуміти будівлі вироби матеріалів, фарби слово є також повільно нашу увагу. Деякі люди думають, що фарби, фарби, і деякі люди думають, що фарби і фарби два недоречними речі. Що таке paint? У чому полягає різниця між фарби і фарби?

1. вступ фарби

Так зване покриття покриттям на поверхні на захищений або оформлений об'єкт і покриті твердих адгезії безперервної фільм, зазвичай смоли, або масло, або емульсії, додати або не додати пігменти, наповнювачі, додати відповідний добавок, з органічних Розчинники або води, підготовлений з в'язкі рідини. Крівля як правило складається з чотирьох основних інгредієнтів: фільм формування матеріалу (смола), пігменти (включаючи фізичну пігментів), розчинники і добавок.

Відповідно до основних фільм формування матеріалів, що використовуються у фарбу розділений на жирної фарбою, волокна покриттів, синтетичні покриття та неорганічні покриттів, згідно з фарбою або фарбою фільм властивості можна розділити на рішення latex sol, порошок, світло, зникнення і барвисті мистецтво фарби. Вона захищає, прикрашає, знаки та інші спеціальні функції (наприклад, електроізоляційні анти забруднення, зменшення опору, теплоізоляція, Радіаційна стійкість, проведення, магнітні провідність тощо.). Таким чином, у сільському господарстві України та національної оборони, наукових досліджень та життя людей більш широко використовуються.

2. різниця між фарби і фарби

Попередній агрегати були оброблені з рослинними оліями та природні смоли і зазвичай називаються фарби. З розвитком промисловості збільшення різноманіття покриття і підвищення якості та продуктивності, багато нових покриття більше не містять олії компонентів. Це не досить, щоб фарба іменника. Таким чином, Тепер застосуємо до поверхні покриття різних матеріалів, загалом відомі як фарби, фарби тільки один вид фарби. З розвитком науки широкому застосуванню всіх видів полімерної смоли зробила кардинальні зміни фарбуванню виробів, так точна назва повинна бути "органічні фарби".

По суті, фарби є свого роду фарби, але тільки сировини використовується малювати Дун нафти і Лак і фарби, заснований на англійський переклад фарбуванню виробів. Крім того, оскільки у сучасних фарбах майже вже не використовують Дун нафти і лакофарбових поверхонь як сировина, це не є загальновживаним називати його фарбою знову.