Головна > Новини > Зміст

Лакофарбові матеріали застосовуються до поверхню стіни для захисту і прикрасити

Oct 17, 2017

У традиційних китайських концепція фарби фарбу, так звані фарба покриття наноситься на поверхню стіни для досягнення захисту і декоративний ефект. Навіть простий будинок прикраси фарби фарби є обов'язковим, так багато розуміння фарба фарби необхідна, яка фарба фарба як? Вчитися разом!

Перед фарба згадувався насправді малювали на поверхні об'єкта з роль захисту та декору, то що фарба paint? Справді, в кінці що фарби і фарби це на, а тому, що застосування різних сировинних матеріалів, так що існують відмінності на титул.

Фарба роль фарби

1. захист: фарба фарба має певну роль в захисті ізоляції у багатьох куточках міста Кан бачити їх тінь, в будинку прикраси в цій ролі також багато.

2. прикраси: фарба колір фарби, існує багато типів з пензлем на стіні але Дай нам різні візуальні ефекти, грати декоративний ефект очевидний.

3. особливу роль: деякі фарба фарба має особливу роль, наші меблі часто бачу фарби з фарбою спрей, який може значно поліпшити значення меблевої продукції, життя буде збільшуватися.

Фарба небезпек і фарби

Тільки що говорив так багато фарба роль фарбою, але це також багато потенційних шкодою, то що це таке?

1. хімічний небезпеки: фарба найбільшої шкоди розподіл токсичних речовин, у сьогоднішніх прикраса найбільшої шкоди, ніж формальдегіду і фарба багато формальдегід у фарбу, що також залишили нас приховані небезпеки.

2. потенційні небезпеки: прикраси далекосяжну проблему, потенційна шкода фарба покриттів є відносно великий, особливо в спекотні літні, фарба запах аромат фарби, а стелс здоров'я вбивця.

Анотація: Тепер меблі живопису і фарби будинку стіни пофарбовані розмалювали науково-технічний прогрес, фарби і фарби поступово, як правило, зелений і нарешті запропонував, що ми використовуємо зелений пофарбувати його.