Головна > Новини > Зміст

Аналіз ринку промислових алюміній сірчанокислий промисловості

Aug 02, 2017

Аналіз ринку промислових алюміній сірчанокислий промисловості

Китаю промислових алюміній сірчанокислий ринку були в відповідних дисбаланс між постачання і вимагати, був підтримувати є надлишок, ринку ситуація не є оптимістичним. Аналіз причин, що є переважно такі:

1, промислових алюміній сірчанокислий промисловості в Китаї, ще не дозріли. Чи це технологія виробництва, рівень обладнання або за масштабами виробництва, якості продукції, в порівнянні з іноземними компаніями додатково до цих пір великий розрив. У поєднанні з багато підприємств у плануванні та дизайн не продуманий до справи сліпий інвестицій, легко заподіяти загальний рівень продукції промислового алюміній сірчанокислий зменшується.

2, один товар, новий продукт розвитку спроможності є слабким, на ринку були в стані надмірного насичення. Зараз в Китаї промислових алюміній сірчанокислий виробничих підприємств, невелика кількість підприємств може виробляти деякі серії продуктів і спеціальні продукти, більшість компаній все ще можуть робити тільки одиничних виробів промислового сульфат алюмінію. І більшість вітчизняної продукції, зміст активних Глинозем є низькою, виробництво покращений продуктів занадто мало підприємств, у поєднанні з вплив ресурсів, продукт домішок занадто багато його різні структури є важким для задоволення потреб вітчизняних і зовнішні ринки, особливо високий Глинозем продуктів і комедії і продуктів.

3, серійне виробництво є невеликим, бідна економічної ефективності. У Китаї більше, ніж 190 підприємств у виробництві промислових алюміній сірчанокислий з одного боку, ви можете побачити багато виробників сировини самодостатності, досвід управління rich, стабільність ринку та економічність; з іншого боку, існує більше виробників через погані ринкові умови, на сліпий виробництво й продаж, в результаті чого нерівномірно ринку конкурентоспроможності.

В останні роки, ринку промислових алюміній сірчанокислий, тому, що зростання виводу занадто швидко, програми розвитку лаг, в результаті ринок в цілому, поки дисбаланс попиту та пропозиції. Поліпшити цю ситуацію, існуючих виробничих підприємств повинні виконувати промислових реформа, розвиток повинні зосередитися на інновації, відповідно до фактичної ринкових умов для виробництва, не сліпо може розширити ринку тягаря, при цьому інші стрілецької підприємства не повинні продовжувати сліпо запущені у виробництво.

Аналіз з Китаю промислових алюміній сірчанокислий промисловості ринок в останні роки, явище є надлишок залишків ринку тиску, хочуть, щоб поліпшити цю ситуацію, ми повинні виконувати промислових реформи.