Головна > Новини > Зміст

Метод осідання рідких алюмінієвих сульфатів Метод осідання заліза

Jun 26, 2017

Рідке алюмінієве сульфатне осадження методом видалення заліза

Загальний рідкий сульфат алюмінію або трохи менше домішок заліза, для того, щоб він відтворив свій ефект використання, необхідно забезпечити його чистоту, і існує багато способів видалення заліза, метод одержання осадів є одним з наступних.

1, метод визначення оксиду алюмінію та заліза: визначення вмісту оксиду алюмінію, використання непрямого комплексометричного титрування. За певних умов додавали надлишок EDTA розчину, а решта ЕДТА титрували як індикатор свинцю. Розчин КФ потім вибірково видаляли з комплексоутворюючих іонів алюмінію і титрували з нітратом свинцю. Вилучено з ЕДТА, можна виміряти вміст оксиду алюмінію, одиниця із зазначенням (gΠL).

2, приготування рідкого сульфату алюмінію: відбілювання сірчаної кислоти, вилуговування бокситу, одержаного кислотним розчином після розведення, флокуляції, седиментації, коригування значення рН 310 ~ 315 і т. Д. Аналіз вибірки оксиду алюмінію та вмісту заліза (масова частка ), концентрація глинозему 100158г / л, залізо% 011080%.

3, органічний осаджувач Видалення осадження заліза:

Твердий органічний осад А 40 г обробляли розсоленою водою до розчину 40% мас. Рідкий осаджувач додавали до певної кількості рідкого сульфату алюмінію у відповідності до кількості сульфатної рідини алюмінію, і суміш відсмоктували негайно після перемішування протягом 110 годин для вимірювання вмісту оксиду алюмінію та вмісту заліза.

Сподіваємось, що вищезгаданий вміст може допомогти вам, якщо ви хочете дізнатись більше про знання рідкого сульфату алюмінію, будь ласка, продовжуйте звертати увагу на наш веб-сайт, і ми раді, що нові та старі клієнти приходять купувати нашу продукцію.