Головна > Новини > Зміст

Рідкий алюміній сірчанокислий в певних умов може бути згорнувся

Jul 07, 2017

Рідкий алюміній сірчанокислий в певних умовах можна згорнувся, впливаючи на його коагуляції впливу факторів, що? Погляньте на це

Вважається, що фактори, що впливають на згортання рідких алюміній сірчанокислий є температура води, концентрація завислих речовин у воді, значення рН, сульфатозалізовмісного дозування і так далі. Температура води є занадто низьким, колоїдної Броунівський рух сповільнюється, Гідратація, збільшилася, сульфатозалізовмісного гідролізу повільно, так що температура води, як правило, 20 ~ 30 ℃ є доцільним. Експериментальна умови для температура води 25 ~ 30 ℃, відповідно до найбільш відповідні вимоги температури. Хоча бракує концентрації завислих речовин у воді, значно знижується рівень зіткнення частинок, ефект згортання даних. але концентрація високий, необхідні коагуляції доза збільшується. Значення рН впливає на наявність і поверхні властивості забруднюючих речовин, але й погіршує гідролізу рівноваги Коагулянти та морфологія та час існування продукту. Фільтрату містить високим ступенем бікарбонату лужності, рН має певного ефекту буфера.

Експериментальні результати показують, що слабо лужний фільтрату може досягти краще експериментальних результатів без кислот і лугів регулювання. Дозування рідини алюмінію сульфат пов'язані з видів і концентрація мікрочастинок у воді а також пов'язані з сортів, дозування, методи та середні умови рідких алюмінію сульфат.

Тут, я вважаю, що у нас є рідке алюміній сірчанокислий має загальне розуміння його, щоб дізнатися більше про зміст, будь ласка, зверніть увагу на наш веб-сайт, якщо у вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з нами або відвідайте компанії, подивіться вперед до вашого візиту.