Головна > Новини > Зміст

Рідкий алюміній сірчанокислий змушує кристали

Jun 26, 2017

Рідкий алюміній сірчанокислий змушує кристали

Загалом, алюміній сірчанокислий є розчиняються у воді, так, що буде рідких алюміній сірчанокислий ця річ, але іноді, в ході використання, воно буде виробляти кристали, з чим це пов'язано? Такі будуть описані в деталях:

1, рідкий алюміній сірчанокислий рішення довгострокових розміщення акцій, вода буде продовжувати зменшити випаровування, що призводить до підвищення концентрації розчину до насичення, і рідких алюміній сірчанокислий насичений розчин і потім випаровується вологи призведе до solute у вигляді кристалів кристалізації, таким чином, щоб кристала.

2, крім того, температури рідини алюміній сірчанокислий зменшується, розчинність дещо зменшиться, буде виробляти кристали.

В резюме, довгострокових розміщення, зниження рівня води, зниження температури, призведе до рідких алюміній сірчанокислий кристал, так, що коли не у використанні, звертати увагу на температуру збереження, крім того, ви завжди можете додати воду, так що кристал розчиняють в

Іноді для будь-якої причини, необхідність рідких алюміній сірчанокислий в твердому вигляді, а потім як переробляти його на твердому вигляді?

1, концентрація алюміній рідкий сульфатостійкий випарник і потім нагрівають випаровування зайву воду і потім транспортується до форми над кристалізації охолодження і нарешті може бути твердими алюміній сірчанокислий.

2, автор певною концентрації і рН рідких алюміній сірчанокислий, Гідроксид алюмінію і сірчану кислоту в певному кількісному співвідношенні до реактора, при за певних температури і швидкість умов з урахуванням охолодження кристала може бути твердими алюміній сірчанокислий.

Ці два методи можуть бути рідких алюміній сірчанокислий в твердому вигляді, ми можемо вибрати відповідно до своїх потреб.