Головна > Новини > Зміст

Рідкий алюміній сірчанокислий алюміній Гідроксид метод для виробництва

Sep 27, 2017

Рідкий алюміній сірчанокислий алюміній Гідроксид метод для виробництва:

Гідроксид алюмінію і сірчану кислоту відреагували під опалення для отримання рідкого сульфат алюмінію. Метод виробничий процес простий, не потрібні високої температури і тиску і інших суворих умовах і поселення, залізо та інші процеси, відносна енергоспоживання є низьким і виробництво рідких алюміній сірчанокислий якість чисті, відмінні показники. Недоліком є висока вартість та дорогим.

Незважаючи на це, рідкий алюмінію сульфат, вироблених Гідроксид алюмінію в рідкий алюмінію сульфат, є найбільш чисте і була використана в деяких галузях.

Результати і Rhithers. Rhithers. Вертикальний Verticals.ithers. correlations.ithers. Verticals.ither correlations.omenges Rh - тим більше концентрації сірчаної кислоти, більш інтенсивним реакція. Однак концентрації сірчана кислота завеликий, реакції щільність матеріалу, дисперсії ступеня низька, дифузії швидкість є невеликий, рідкі алюміній сірчанокислий алюміній сірчанокислий прикріплені до поверхні частинки порошок для запобігання подальшого прогрес реакції. Тільки формування алюміній сірчанокислий швидко поширився на рішення, так що порошок піддається на поверхні реакції, реакція може бути стабільним, рідкий алюміній сірчанокислий бокситові вилуговування більше алюмінію. Тому реакція система повинна мати достатньо води, щоб витягти згенерований алюміній сірчанокислий, і найкращий спосіб, щоб розбавити сірчаної кислоти в відповідних концентрації зустрітися реакція потребує.