Головна > Новини > Зміст

Впровадження методів лікування марнотрат води в концентратор

Oct 10, 2017

Впровадження методів лікування марнотрат води в концентратор

Збагачення корисних копалин стічних вод включає сортувальне дренаж, залишки ставок переповнення і мої дренажу. Дренажу процес дренаж взагалі транспортується з залишки шламу залишки пул, іменовані залишки води; Звідси збагачення марнотрат стічних вод є також залишки води.

Склад дренаж концентратора пов'язані склад, класу і вибір методу руди. Виробництво дренаж може перевищувати національної промислові стандарти емісії "три відходів" проекту є: рН, завислих речовин, ціаніду, фтор, сульфідні, споживання марнотрат водопідготовки хімічного кисню і іонів важких металів.

За словами стічних вод, що містяться в стічних водах від концентратора, вона може бути розділена на три види: стічних вод, що містять зважених твердих частинок, стічних вод, що містять ціаніду та органічних стічних вод органічний хімікат. Однак, для концентратор, незалежно від важких, магнітні, флотації стічних вод завод містить велику кількість завислих речовин та інших забруднюючих речовин з сортування методами, руди сортів, таких як флотаційних завод дренаж, що містять мінеральні органічні обробка, свинцю, цинку, Вольфрам, молібден, золото завод містять ціаніду та інших речовин.

Перший, характеристики сортувальне стічних вод і його небезпек

Основні шкідливих речовин у стічні води є іонів важких металів, мінеральні флотаційних з цілого ряду органічних і неорганічних флотаційних агентів, в тому числі високотоксичних ціаніду, cyanochrome і так далі. Стічних вод також містить різні нерозчинні частинки тканини і дрібні частинки розігнала домішок. Руди стічних вод часто містить натрію, магнію, кальцію та інших сульфат, хлорид або Гідроксид. Марнотрат стічних вод кислоти в стічних водах збагачення складається в основному з сірковмісних мінерали, які змішуються з водою повітряні окислення.

Забруднюючих речовин у стічні води в основному речовин, кислот і лугів, важкі метали і миш'як, фтор, збагачувальне хімічні речовини, хімічних речовин киснем та інші забруднювачі, як Нафта, фенол, амонію фосфіну і так далі. Важких металів, таких як мідь, свинець, цинк, хрому, ртуть і миш'як іонів і їх сполук, добре відомі. Головних небезпек і інших забруднювачів є наступні:

(1) припинено справу: завислих речовин у воді може відбуватися таких як блокування риби зябра, зачіпають водоростей фотосинтезу втручатися води умови біологічного життя, якщо концентрація завислих занадто високою, це також може зробити річки осідання , з її зрошення зробить грунту якщо вода використовується як живої води, підвісні питання це речовина, яка змушує людей почувати себе некомфортно і перевізника, бактерій і вірусів, які є потенційно шкідливих для людського організму. Навіть при важких металів сполуки знаходяться в підвісні матерії, вони будуть звільнені у воду за певних умов (рН падіння хромосомі марнотрат стічних вод органічного хелатній концентрації зміни, і т. д.).

(2) xanthate: тобто, xanthate, блідо-жовтого порошку, дратівливим запахом, легко зламати, нюхові клапан 0,005 мг / л. креветки та інші креветки в воду, які заражені xanthate. На xanthate розчинних у воді і нестабільний у воді, особливо в кислому умовах. Речовини розкладаються CS може бути забруднювачів сірки. Таким чином, максимально допустимої концентрації буті xanthate в грунтові води є 0,005 мг/Л, а концентрації натрію Масляної кислоти в колишньому Радянському Союзі 0,001 мг/л.

(3) чорний медицини: дігідроксі дисульфідний фосфат як основного компоненту, включаючи домішок, включаючи Мурашина кислота, фосфорної кислоти, сірка cresol і сірководню. Показані темний коричневий жирної рідини злегка розчиняються у воді, з запахом сірководню. Це також джерелом забруднюючих фенол, фосфору та інших забруднень.

(4) соснова олія: тобто 2 # флотаційних нафти, марнотрат стічних вод основний компонент terpene алкоголю. Жовтий коричневий жирної прозорою рідиною, нерозчинний у водi, є нетоксичним збагачувальне агентів, але з каніфолі смаком, який може призвести до змін у виконанні сприйняття води. Соснова олія є спінювання агентом, тому легко робити неприємні піни.

(5) ціаніду: високо токсичної речовини, його в організмі людини під дією шлунковий сік був гідролізувати в синильну кислоту, Ульм, за живіт а потім в кров. Синильної кислоти в крові можна прив'язати до заліза Іони цитохром оксидази для отримання окислених високих Залізний клітинку chromase acidase, тим самим втрачаючи здатність передавати кисню, викликаючи тканинної гіпоксії викликати отруєння. Однак, ціаніду може бути вилучений при самоочищення у воді, так що якщо це властивість може використовуватися продовжити час перебування збагачення стічні води у водосховищі залишки, розряду стандарт може бути досягнута.

(6) сульфідні: За нормальних обставин, S, HS у воді буде впливати на здоров'я води, в умовах генерувати сірководню. Коли вміст сірководню води більше, ніж 0,5 мг/л, риба надають токсичну дію і може бути в курсі запах свої викиди; Марнотрат стічних вод атмосферних сірководню нюхові клапан l0mg / м. Крім того, низьких концентраціях CS, volatile у воді, через дихання і шкіру в організмі людини довгострокові впливу може призвести до отруєння, призводить до неврологічних захворювань Charcote (двоокис вуглецю) вуглецю дисульфідний істерії.

По-друге, загальні принципи марнотрат стічних вод завод концентратор:

(1) повинні скористатися залишки для уточнення і природного очищення.

(2) Якщо природним опадів не відповідає вимогам викидів, слід використовувати для додавання flocculant, хімічна чи приладом.

(3) Якщо ви хочете використовувати хімічної обробки, доцільно використовувати фармацевтичних агента. Якщо не ведмідь, залежно від ситуації забруднення, застосування кілька препаратів, очищення води марнотрат, але типу фармацевтичний не повинна бути занадто багато.

(4) використання хімічних речовин повинна бути нетоксичних, низьку токсичність, високою ефективністю або світлове забруднення, низькими цінами і легко отримати фармацевтичних. Агент концентратор, найбільш часто використовується для очищення води марнотрат є вапна.

(5) будуть проаналізовані і вивчав композицію стоків, використання його іншого характеру, тому що поводження з відходами лікування відходів, всеосяжний.