Головна > Новини > Зміст

Впровадження і процесу Hotel Кейтеринг стічних вод

Jul 20, 2017

Впровадження і процесу Hotel Кейтеринг стічних вод

Нижче наведено так само, як на "

Є кілька способів визначити визначення продукти харчування та напої відходів: один відноситься до продуктів харчування і напоїв промисловості та їдальні та виробничих відходів залишків і відходів, існує приказка, що ресторани, готелі стічних вод та інші продукти харчування промисловість викидів oil.潲 води, вода рис, рис суп, залишки fishbone, в тому числі кісток залишків, диня і так далі. За даними статистики, тільки більше, ніж 100 великі та середні міста громадського харчування промисловості, щоденна кількість стічних вод близько до 300 млн т, якщо не розглядалися призведе до великого забруднення.

По-перше, характеристики харчових відходів

До основних складових похибок продукти харчування та напої відходів є залишилися їжу і воду, крохмаль, харчових волокон, жирів тваринного походження та інші Органічні речовини, як основного компоненту, з високою поживною, високий вміст води, високі рівні очистки стічних вод змастити маслом і сіллю, швидкопсувні ферментований запах, якщо ви зібрати разом із збирання сміття перевезення і утилізація, серйозно впливають на міські навколишнього середовища і житлових життя, буде також впливає на Заключний розпорядження побутових відходів ефект. Крім того, харчові відходи містить багато органічних речовин, його харчування всеосяжний і багаті, оскільки відповідне лікування технології, ви можете зробити, продуктів харчування і напоїв, витрачати бути повністю використання "ресурс".

По-друге, при лікуванні харчової стічних вод

Існує два способи обробки харчових відходів:

① використання хімічних реакцій, додавши хімічних речовин у стічних вод в розкладання органічних матерії, очищення стічних вод і потім поховали лікування. Перевагою цього методу є простим, ефективним, недоліком, що велика кількість корисних відходів витрачати матеріал відходів, і це може призвести до вторинної забруднення.

② харчових відходів

Води через ряд лікування процесів в органічне добриво для сільськогосподарського виробництва. Цей метод узгоджується з нешкідливі, зниження, ресурс орієнтований підхід, недоліки витрат на обробку високої, довгий виробничих стічних вод цикл, економічні ефективності не є очевидним. В даний час другий метод використовується для лікування продукти харчування та напої стічних вод. Після колекція харчування стічних вод пройти перший поділу на твердому рідини. Для рідкої частини першого поділу нафти і води, поділ Переробка відходів нафти, води і потім подальші лікування. Як високий вміст органічних стічних вод, продуктів харчування і напоїв, є компостувати солідну частину твердого рідина поділу. Компостування зазвичай використовуються продукти як органічне добриво для сільськогосподарського виробництва.