Головна > Новини > Зміст

Промислові алюмінієві SulfateThe Головна мета

Aug 18, 2017

Алюміній сірчанокислий (хімічні формули Al2 (SO4) 3, введіть 342.15), білого Ромбічна кристалічний порошок, щільність 1.69 г/мл (25 ℃). Паперової промисловості як каніфолі клей, емульсії воску і інші сполуки precipitant стічних вод, як на flocculant, а також для Пінний вогнегасник, виготовлення галун, білий алюміній сировини, олія відбілювання, дезодорант, деякі лікарської сировини матеріали і т. д. Але також виготовлення штучних дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію.

Близько 50% від загального випуску алюміній сірчанокислий це перший основних використання для паперу, другий за величиною використання питної води, промислових вод і промислових стоків робити Флокулянти, припадає близько 40% від загального випуску алюмінію сульфат. Коли алюміній сірчанокислий додається до цього типу води, він може виробляти колоїдних пластівці гідроокису алюмінію, який може обсягу і осад бактерій, колоїдів та інших речовин, і може контролю кольору і смаку води в питної води.

По-перше, фізичної природи

Промислової продукції сірий, листкове, зернистою або масивна, із сіллю низька Залізна з світло-зелений, і через низька вартість заліза окислюється сіль і поверхневих жовтий. Горенка є білий штрафу штрафу Кристалічна структура.

Легко розчиняються у воді, алюміній сірчанокислий в чистому сірчаної кислоти може не розчинення (але співіснування), сірчаної кислоти, розчину і сірчана кислота розчиняється у воді, так розчинність алюміній сірчанокислий в сірчана кислота є розчинність алюміній сірчанокислий у воді.

Там не без води і octadecahydrate. Безводний є безбарвний, Ромбічна кристала. Розчинна у воді, водного розчину був кислому, злегка розчиняються у етанолу. Розчинність у воді підвищується при зростанні температури. Octadecyl гідроокис Al2 · (SO4) 3 · 18H2O) це безбарвна Моноклінна кристала. Розчинні у воді, нерозчинний у етанолу. Водний розчин є кислою через гідролізу.

По-друге, хімічна природа

Не просто погода і втрачати кришталеві води, відносно стабільним, Опалення буде збезводненої, висока температура буде розкласти на оксидів глинозему та сірки. Нагрівається до 770 ℃ почав розбити на Глинозем, триоксид сірки, діоксиду сірки і водяної пари. Розчинні у воді, кислот і лугів, нерозчинний у етанолу. Водний розчин є кислою. Гідроліз виробляє Гідроксид алюмінію. Водний розчин можна варити протягом тривалого часу для виробництва основних алюміній сірчанокислий. Нетоксичні, пил може стимулювати очі. На Гідролізат має бази сіль і осад гідроокису алюмінію. В поєднанні з калій, натрій, сіль для галун форми, такі як калій алюмінієвий калію kAl (SO4) 2 · 12H2O. при нагріванні до сода, це розбухає жорстоко і стає Губка, і при нагріванні до червоного тепла, її розкласти на триоксид сірки і Глинозем.

По-третє, головною метою

Використовується в якості ефективним crosslinking агента для тварин клею і може поліпшити в'язкості тварин клею. Також використовується в якості сечовини лікування агент лікування агента, 20% водного розчину лікування швидше.

Паперової промисловості як каніфолі клей, емульсії воску і інші сполуки precipitant стічних вод Флокулянти, а також Пінний вогнегасник, виготовлення галун, білий алюміній сировини, нафто-відбілювання, дезодорант, деякі лікарські препарати з сировини матеріали і т. д. Але також виготовлення штучних дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію. Життя на основі вмісту не більше 5 мг/кг продуктів можуть використовуватися для лікування flocculant води.

1. паперової промисловості використовується як sizing агент паперу для підвищення води на папері, водонепроникність;

2. розчиняється у воді може зробити воду в дрібних частинок і природні частинок, конденсованого на великі шматки пластівців, і таким чином видалені з води, він використовується як Коагулянти водопостачання та каналізації;

3. використовуються агентом каламутна вода для очищення, також використовується в якості precipitant, фіксація агента, наповнювача і так далі. В косметиці, що використовується як антиперспірант косметика сировини (в'яжучим);

4. вогонь промисловості, з випічки соди, спінення агента, що складається з піни гасіння агента;

5. аналіз реагенти, Морилка, загар агента, масло decolorizer, деревини консервантами;

6. альбумін стабілізатор пастеризації (включаючи рідину або заморожені цілому яєчних білків або жовтки яєць);

7. Чи можна використовувати як сировину для виготовлення штучних дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію, інші aluminates;

8. у паливо промисловості, у виробництві chrome жовтий і озеро барвник як precipitant, а роль фіксації та наповнення агента.