Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий використовується в питній воді для контролю кольору і смаку води

Sep 26, 2017

Промислові алюмінієві Sulfate(chemical formula Al2 (SO4) 3, введіть 342.15), білого Ромбічна кристалічний порошок, щільність 1.69 г/мл (25 ℃). Паперової промисловості як каніфолі клей, емульсії воску і інші сполуки precipitant стічних вод, як на flocculant, а також для Пінний вогнегасник, виготовлення галун, білий алюміній сировини, олія відбілювання, дезодорант, деякі лікарської сировини матеріали і т. д. Але також виготовлення штучного дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію.

Близько 50% від загального випуску алюміній сірчанокислий це перший основних використання для паперу, другий за величиною використання питної води, промислових вод і промислових стоків робити flocculant, припадає близько 40% від загального випуску алюмінію сульфат. Коли алюміній сірчанокислий додається до цього типу води, він може виробляти колоїдних пластівці гідроокису алюмінію, який може обсягу і осад бактерій, колоїдів та інших речовин. Він може контролювати кольору і смаку води в очищення питної води.

Фізичні властивості

Зовнішній вигляд і характер: білий кристал, солодкий;

Розчинність: розчинні у воді, нерозчинний у етанолу і так далі.

Промислової продукції сірий, листкове, зернистою або масивна, із сіллю низька Залізна з світло-зелений, і через низька вартість заліза окислюється сіль і поверхневих жовтий. Горенка є білий штрафу штрафу Кристалічна структура.

Легко розчиняються у воді, алюміній сірчанокислий в чистому сірчаної кислоти може не бути розпущена (але співіснування), у сірчаної кислоти, розчину і сірчана кислота розчиняється у воді, так розчинність алюміній сірчанокислий в сірчана кислота є розчинність алюміній сірчанокислий в води.

Хімічні властивості

Не просто погода і втрачати кришталеві води, відносно стабільним, Опалення буде збезводненої, висока температура буде розкласти на оксидів глинозему та сірки. Нагрівається до 770 ℃ почав розбити на Глинозем, триоксид сірки, діоксиду сірки і водяної пари. Розчинні у воді, кислот і лугів, нерозчинний у етанолу. Водний розчин є кислою. Гідроліз виробляє Гідроксид алюмінію. Водний розчин можна варити протягом тривалого часу для виробництва основних алюміній сірчанокислий. Нетоксичні, пил може стимулювати очі.

Алюміній сірчанокислий хімічного складу

Використовується в якості ефективним crosslinking агента для тварин клею і може поліпшити в'язкості тварин клею. Також використовується в якості сечовини лікування агент лікування агента, 20% водного розчину лікування швидше.

Паперової промисловості як каніфолі клей, емульсії воску і інші сполуки precipitant, вода лікування, як на flocculant, але також для Пінний вогнегасник, виготовлення галун, білий алюміній сировини, нафто-відбілювання, дезодорант, деякі лікарські препарати сировини і так далі. Але також виготовлення штучного дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію. Життя на основі вмісту не більше 5 мг/кг продукту може використовуватися для лікування flocculant води.

1. паперової промисловості використовується як sizing агент паперу для підвищення води на папері, водонепроникність;

2. розчиняється у воді може зробити воду в дрібних частинок і природні частинок, конденсованого на великі шматки пластівців, і таким чином видалені з води, він використовується як Коагулянти водопостачання та каналізації;

3. використовуються агентом каламутна вода для очищення, також використовується в якості precipitant, фіксація агента, наповнювача і так далі. Застосування в косметології як антиперспірант косметика сировина (в'яжучим);

4. вогонь промисловості, з випічки соди, спінення агента, що складається з піни гасіння агента;

5. аналіз реагенти, Морилка, загар агента, масло decolorizer, деревини консервантами;

6. альбумін стабілізатор пастеризації (включаючи рідину або заморожені цілому яєчних білків або жовтки яєць);

7. Чи можна використовувати як сировину для виготовлення штучних дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію, інші aluminates;

8. у паливо промисловості, у виробництві chrome жовтий і озеро барвник як precipitant, а роль фіксації та наповнення агента.