Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий роль і використання

Nov 01, 2017

Легко розчиняються у воді, алюміній сірчанокислий в чистому сірчаної кислоти може не бути розпущена (але співіснування), у сірчаної кислоти, розчину і сірчана кислота розчиняється у воді, так розчинність алюміній сірчанокислий в сірчана кислота є розчинність алюміній сірчанокислий в води.

При кімнатній температурі опадів, що містить 18 молекули води кристал 18 води алюміній сірчанокислий, промислове виробництво більш ніж 18 води алюмінію сульфат. Що містять безводного алюміній сірчанокислий 51,3%, навіть якщо 100 ℃ буде не окремі (розчиняються у свій власний кристал води).

Не просто погода і втрачати кришталеві води, відносно стабільним, Опалення буде збезводненої, висока температура буде розкласти на оксидів глинозему та сірки. Нагрівається до 770 ℃ почав розбити на Глинозем, триоксид сірки, діоксиду сірки і водяної пари. Розчинні у воді, кислот і лугів, нерозчинний у етанолу. Водний розчин є кислою. Гідроліз виробляє Гідроксид алюмінію. Водний розчин можна варити протягом тривалого часу для виробництва основних алюміній сірчанокислий. Промислової продукції сірий, листкове, зернистою або масивна, з низька Залізна сіль та світло-зелений, і через низька вартість заліза сіль окислюється, залишаючи поверхню жовтий. Горенка є білий штрафу штрафу Кристалічна структура. Нетоксичні, пил може стимулювати очі.

Роль і використання

Паперової промисловості як каніфолі клей, емульсії воску і інші сполуки precipitant, вода лікування, як на flocculant, але також для Пінний вогнегасник, виготовлення галун, білий алюміній сировини, нафто-відбілювання, дезодорант, деякі лікарські препарати сировини і так далі. Але також виготовлення штучного дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію. Життя на основі вмісту не більше 5 мг/кг продукту може використовуватися для лікування flocculant води.

1. паперової промисловості використовується як sizing агент паперу для підвищення води на папері, водонепроникність;

2. розчиняється у воді може зробити воду в дрібних частинок і природні частинок, конденсованого на великі шматки пластівців, і таким чином видалені з води, він використовується як Коагулянти водопостачання та каналізації;

3. використовуються агентом каламутна вода для очищення, також використовується в якості precipitant, фіксація агента, наповнювача і так далі. Застосування в косметології як антиперспірант косметика сировина (в'яжучим);

4. вогонь промисловості, з випічки соди, спінення агента, що складається з піни гасіння агента;

5. аналіз реагенти, Морилка, загар агента, масло decolorizer, деревини консервантами;

6. альбумін стабілізатор пастеризації (включаючи рідину або заморожені цілому яєчних білків або жовтки яєць);

7. Чи можна використовувати як сировину для виготовлення штучних дорогоцінних каменів, алюмінієвих квасцов вище амонію, інші aluminates;

8. у паливо промисловості, у виробництві chrome жовтий і озеро барвник як precipitant, а роль фіксації та наповнення агента.

Перевалку та зберігання

Операція примітки: закритий операції, місцеві вихлопних газів. Оператори має спеціальне навчання жорстко дотримуватись оперативні процедури. Він рекомендував, що оператор носити Самовсмоктуючий пилу фільтр-маски, носити захисні окуляри хімічної, носити токсичних речовин і носити гумові рукавички. Уникнути пилу. Уникати контакту з окислювача. Обробка світло завантаження і розвантаження, щоб запобігти пошкодженню упаковку. Оснащений витік екстрене лікування обладнання. Порожні контейнери можуть бути шкідливі відходи.

Зберігання запобіжні заходи: Зберігати в прохолодному, провітрюваному складу. Від вогню, тепла. Повинно бути-зберігає окремо на окислювача, уникнути змішаних зберігання. Область зберігання, повинні бути обладнані з відповідними матеріалами має містити розливів.