Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий нелегко погода і втрачати кришталеві води

Oct 20, 2017

Промислові алюміній сірчанокислий не просто погода і втрачати кришталеві води, відносно стабільною, Опалення втратить води, висока температура буде розкласти на глинозему та сірки оксиди. Нагрівається до 770 ℃ почав розбити на Глинозем, триоксид сірки, діоксиду сірки і водяної пари. Розчинні у воді, кислот і лугів, нерозчинний у етанолу. Водний розчин є кислою. Гідроліз виробляє Гідроксид алюмінію. Водний розчин можна варити протягом тривалого часу для виробництва основні промислові алюміній сірчанокислий. Нетоксичні, пил може стимулювати очі. На Гідролізат має бази сіль і колоїдна осад гідроокису алюмінію. Легко з калій, натрій, амонію сіль за формою галун, такі як калій алюмінієвий калію kAl (SO4) 3 · 12H2O. нагріти сода, насильницькі розширення і стати губки, нагріту до розпечений, розкладання триоксид сірки і Глинозем.

Промислові алюміній сірчанокислий легко розчиняється, рішення є кислому, агресивних. Бокситів, що містяться домішки не повинна бути занадто багато, особливо солі заліза не може бути занадто високою, в іншому випадку це буде каніфолі ясен, барвник хімічний ефект, що впливають на колір паперу. Близько 50% від загального випуску промислових алюміній сірчанокислий-це перший основних для паперу.

Промислової експлуатації алюміній сірчанокислий закрито, місцеві вихлопних газів. Оператори має спеціальне навчання жорстко дотримуватись оперативні процедури. Він рекомендував, що оператор носити Самовсмоктуючий пилу фільтр-маски, носити захисні окуляри хімічної, носити токсичних речовин і носити гумові рукавички. Уникнути пилу. Уникати контакту з окислювача. Обробка світло завантаження і розвантаження, щоб запобігти пошкодженню упаковку. Оснащений витік екстрене лікування обладнання. Порожні контейнери можуть бути шкідливі відходи.

Промислові алюміній сірчанокислий зазвичай використовується в якості з flocculant для очищення питної води та очищення стічних вод лікування обладнання, а також для паперової промисловості. Промислові алюміній сірчанокислий також дуже ефективний molluscicide, може вбити іспанського кулі. Промислові алюміній сірчанокислий використовується для очищення води та використовується у середньо-і на текстильна друку та фарбування. У очищення води це спрощує домішок конденсат, осад і фільтрувати.