Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий є широко використовуваним промислових реагенту

Sep 27, 2017

Промислові алюміній сірчанокислий є широко використовуваним промислових реагент, зазвичай плутати з галун. Галун розташований Подвійні солі промислових алюміній сірчанокислий та сульфат калію, а промислових алюміній сірчанокислий одного сіль. Комплексної солі, також відомий як важкий сіль, складаються з двох або більше одного солей, іонізація рішення єдиного іонів солі.

Промислові алюміній сірчанокислий зазвичай використовується в якості з flocculant для очищення питної води та очищення стічних вод лікування обладнання, а також для паперової промисловості.

В природних умовах промислових алюміній сірчанокислий присутня майже не у вигляді безводного сіль. Він утворює низку гідрат, який шістнадцять води промислових алюміній сірчанокислий є найбільш поширеним.

Промислові алюміній сірчанокислий також дуже ефективний molluscicide, може вбити Іспанська кулі (Іспанська слимаки).

Промислові алюміній сірчанокислий використовується для очищення води та використовується у середньо-і на текстильна друку та фарбування. У очищення води це спрощує домішок конденсат, осад і фільтрувати.

Коли розчиняють в велику кількість нейтральним або лужним трохи води, колоїдна виділень виробляти Гідроксид алюмінію, Аль (OH) 3. У друку та фарбування тканин колоїдної Гідроксид алюмінію робить барвник, більш легко прикріплюється до рослинною клітковиною вище.

Промислові алюмінію сульфат також використовується для регулювання рН грунту, тому що вона гідролізують Гідроксид алюмінію, генеруючи невеликої кількості розведеної сірчаної кислоти, розчину.