Головна > Новини > Зміст

Промислові алюміній сірчанокислий може бути причиною для видалення стічних вод

Oct 26, 2017

Роль промислових алюміній сірчанокислий багато, це може бути на додаток до фосфору, Сяо Бянь для кожного, щоб представити причин.

Промислові алюміній сірчанокислий в стічних водах може бути використаний для видалення фосфору, яка через свою власну кисла і кислих агенти з значення рН стічних вод і продовжують гідролізу. Група карбоксильній формується у формі на polynuclear карбоксильній комплекс, яка реагує з orthophosphate у воду для виробництва фосфатних осад для досягнення ефекту видалення фосфору.

Фосфор у стічні води можна розділити на три види orthophosphate, часткова фосфору та органічні фосфору. Позитивні фосфору легко поставилися з вапна, промислових алюміній сірчанокислий і так далі, щоб виробляти фосфат виділень. Тому, коли хімічних фосфору видаляється з стічних вод, вона фактично видаляється лише у воді. При часткових фосфору і органічних фосфору нелегко відрив водою, не з сульфатозалізовмісного реакції для отримання осаду. В цьому відношенні, очищення стічних вод, використання біохімічних шлях через мікробної адсорбції, деградації, перетворення буде часткове фосфору, органічні фосфору, воно перетворюється на orthophosphate для досягнення мети видалення фосфору.

Фосфор забруднення навколишнього середовища у стічні води ми будемо використовувати промислові алюміній сірчанокислий здійснювати видалення фосфору, з тим щоб досягти кращих результатів лікування і зберегти обробки витрати.

Промислові алюміній сірчанокислий при певній температурі, для того, щоб грати свою максимальну вигоду, такі дії для всіх, щоб говорити про:

Було встановлено, що коли температура нижче 5 ° С, швидкість гідролізу PAC є повільним і молекулярної структури змінюється від активному стані на стаціонарний або неактивний стан. Коли температура 5-20 ℃, структура промислового алюміній сірчанокислий є найстабільнішою молекул, особливо в близько 20 ℃ температури води, може зробити швидке гідролізу PAC і температуру на-5 ℃, молекулярна структура з повільним зупинки діяльності, що ставка гідролізу сповільнюється і забруднюючих речовин у воді, швидкість реакції також повільно, важко галун форми. Крім того, температури води є занадто низьким збільшить в'язкості води, флокуляції реакція відбувається повільно, осідання ефект ослаблена, пластівців важче конфліктувати з один з одним, згуртованості, галун частинок штрафу.

Взимку холодний на півночі ви можете приєднатися до аптека в близько 10 або близько 3 вечора. Коли температура занадто висока, PAC гідролізу швидкість і швидкість реакції забруднювачів води є занадто швидко, формування flocs менше, сильні гідратації, мулу вологи зміст збільшилася, витрати мулу лікування. Промислові алюміній сірчанокислий може також бути в інактивація високої температури, не може зіграти свою роль в полімер флокуляції. Таким чином, при використанні промислових алюміній сірчанокислий, температура води може управлятися вище 5 ℃, бажано в ℃ 20 -50 ℃, тобто, при нормальній температурі, чим вище температура, більш інтенсивним на Броунівський рух, тим швидше швидкості реакції.