Головна > Новини > Зміст

Скільки ви знаєте про водопідготовки хімічного марнотрат?

Aug 15, 2017

Як багато ви знаєте про хімічної обробки води марнотрат?

Хімічної очистки відноситься до виробничих стічних вод у процесі виробництва хімічних продуктів, таких як виробництво етилен, поліетиленові, гумові, поліестер, метанолу, етилен гліколь, масло танк області, станція розділення повітря та інші олії стічні води біохімічних лікування, генерал можна дістатися до вторинної емісії національних стандартів, це через брак водних ресурсів, необхідно відповідати нормам викидів води і потім далі після лікування, щоб відповідати вимогам промислові поповнення та повторного використання.

Хімічні заводи як відпарюванням користувачів, щорічний споживання свіжої води, як правило, мільйони кубометрів, води, рециркуляції ставка є низькою, а стічних вод з мільйонів кубічних метрів, не тільки купу водних ресурсів, а також причину забруднення навколишнього середовища, Марнотрат стічних вод і водних ресурсів брак має є загрозою для виробництва цих великих промислових вод користувачів. З метою підтримки сталого розвитку підприємств і скорочення відходів водних ресурсів, зменшення витрат і поліпшити економічні та соціальні вигоди підприємств. Необхідно для глибокого очищення хімічних стічних вод (три лікування), як циркулюючої води або влади опріснення води поповнення, досягти повторного використання стічних вод.

Як домішок в води, в основному призупинено часток і волокон Тонка вовна, використання механічних фільтрації принцип, використання технологій фільтрації мікропористим видалити домішок. PLC або час реле контролю фільтр обладнання умови праці, для досягнення автоматичного backwashing автоматичного управління марнотрат стічних вод, підвищення насос для забезпечення необхідної їй води голову, воду прямо в систему виробництва.

Аналіз основних характеристик хімічної очистки:

1, хімічної очистки складом комплекс, реакцію матеріалу часто розчинника, як речовини або кільцевою структурою сполука, зростаючою складністю марнотрат стічних вод;

2, стічних вод містить велику кількість забруднюючих речовин, в основному через неповні реакція сировини і сировини або виробництва, використовуючи велику кількість розчинників викликало.

3, токсичні й шкідливі речовини, штраф хімічних стічних вод в багато органічних забруднювачів є токсичними і шкідливих мікроорганізмів, таких як галогенних сполук, нітро сполук, марнотрат стічних вод з роллю дезінфікуючі диспергаторов або поверхнево-активні речовини;

4, біорозкладані речовин більше, B ніж C низьким, біорозкладані бідних верств населення;

Властивості стічних вод

Стічні води в процесі виробництва хімічної продукції характеризується високого розряду, висока токсичність, висока органічної речовини концентрації, високим вмістом солі, висока колір і високим вмістом тугоплавких з'єднань, і важко лікування але стічні води також містить багато доступних ресурсів, а мембранна технологія як високі технології в галузі хімічної продукції та обробки, марнотрат стічних вод енергозбереження та чистого виробництва і так грати важливу роль.