Головна > Новини > Зміст

Генеральний рідина алюміній сірчанокислий або більш трохи домішки заліза

Jul 07, 2017

Рідкий алюміній сірчанокислий опадів метод видалення заліза

Загальні рідких алюміній сірчанокислий або більше мало домішки заліза, для того, щоб нехай вона грає його використання ефекту, необхідно забезпечити свою чистоту і є багато способів, щоб видалити заліза, опадів метод є одним з наступних дій, щоб представити.

1, оксид алюмінію і заліза метод визначення: визначення вмісту оксиду алюмінію, використання титрування непрямі complexometric. За певних умов надлишок ЕДТА рішення було додано і залишилися ЕДТА був тітруемого цезій, при цьому нітрат свинцю як індикатор. KF рішення потім вибірково зняли з комплексному алюмінієвий іонів і тітруемого цезій зі свинцем нітрат Removed від ЕДТА, може бути виміряна вміст оксиду алюмінію, блок з (gΠL) сказав.

2, підготовки рідкого алюміній сірчанокислий: відпрацьована сірчана кислота вилуговування бокситів, отримані після розведення кислота рішення, флокуляції, осідання, відрегулюйте значення рН 310 ~ (315 або близько того, Відбір проб аналіз змісту оксиду алюмінію і вмістом заліза Масові частки), Глинозем концентрація 100158 головної книги, залізо % 011080%.

3, органічних precipitant опадів заліза видалення:

Тверді органічні осад A 40 г обробляли desalted води до розчину 40% по масі. Рідкий precipitant був доданий до певної кількості рідких алюміній сірчанокислий відповідно від кількості алюміній сірчанокислий рідини, і суміш фільтрують відразу після помішуючи близько 110 годин для вимірювання вмісту оксиду алюмінію і вміст заліза.

Сподіваюся, що вище вмісту можуть допомогти вам, якщо ви хочете дізнатися більше про рідкий алюміній сірчанокислий знання, будь ласка, продовжуйте звернути увагу на нашому сайті, і ми вітаємо нових і старих клієнтів приходять, щоб придбати нашу продукцію.