Головна > Новини > Зміст

Фактори, що впливають на згортання ефект рідких алюміній сірчанокислий

Oct 26, 2017

Фактори, що впливають на згортання ефект рідких алюміній сірчанокислий

Рідкий алюміній сірчанокислий в певних умов може бути коагуляції, вплив його коагуляції вплив яких факторів? Погляньте на це

Вважається, що фактори, що впливають на згортання рідких алюміній сірчанокислий є температура води, концентрація завислих речовин у воді, значення рН, сульфатозалізовмісного дозування і так далі. Температура води є занадто низьким, колоїдної Броунівський рух сповільнюється, Гідратація збільшилася, сульфатозалізовмісного гідролізу йде повільно, так що температура води, як правило, 20 ~ 30 ℃ є доцільним. Експериментальна умови для температура води 25 ~ 30 ℃, відповідно до найбільш відповідні вимоги температури. Хоча бракує концентрації завислих речовин у воді, значно знижується рівень зіткнення частинок, ефект згортання даних. але концентрація високий, необхідні коагуляції доза збільшується. значення рН впливає на наявність і поверхні властивості забруднюючих речовин, але й погіршує гідролізу рівноваги Коагулянти та морфологія та час існування продукту. Фільтрату містить високим ступенем бікарбонату лужності, рН має певного ефекту буфера.

Результати показують, що слабо лужний фільтрату може досягти краще експериментальних результатів без кислот і лугів регулювання. Дозування рідини алюмінію сульфат пов'язані з типом і концентрація мікрочастинок у воді а також пов'язані з різних рідких алюмінію сульфат, дозування метод і середніх стані.

Тут, я вважаю, що у нас є рідке алюміній сірчанокислий має загальне розуміння рядку