Головна > Новини > Зміст

Фарбування очистки стоків причини жовтий лікування

Jul 20, 2017

Фарбування очистки стоків лікування жовтий викликає

Фарбування-поліграфічної промисловості стічних вод, якщо стічних вод після біохімічних лікування, дозування використання сульфату заліза і Сода каустична рідка, чому лікування після колір води є світло жовті його? Як це явище, як правило, з міркувань що стічних вод які методи повинні бути використані для боротьби з ним? Подальший аналіз з вами на друк і фарбування очистки стічних вод після жовтий причини.

Лікування фарбування стічних вод за сульфату заліза

Друк та фарбування стічних вод характерна для вміст органічних речовин, глибина кольору, лужних і так далі. Якщо ставилися з сульфату заліза і рідких лугу буде жовтий після того, як є дві можливості, одним з друку та фарбування стічні води не осідає в деяких з неорганічних Іони металів, другий – це колір органічних речовин; стічних вод видалення неорганічні Іони металів може використовуватися для налаштування луги, додавши сульфіду натрію і інші неорганічні Іони металів опадів. Якщо Органічні речовини, присутні в друку та фарбування стічних вод робить з'являються блідо-жовтий колір, це необхідно враховувати передові окислення або адсорбції.

Для вихідного кольору стічних вод є жовтий, з Оксид заліза після кольоровий відтінок а потім причини появи жовтий може також свого роду явища анти-колір, і використання і деякі барвники реактивні пов'язані з передньої до потрібного кольору видалений , а потім і оригінальний очищення стічних вод подібні до кольору, так що більшість до фарбування та друк стічних вод лікувального процесу буде біохімічних лікування.

Останні зверніться до фарбування завод стічних вод decolorization, використання хлористого чорних, натрію гідроксид і poly алюмінію, після лікування частиною червоний або не можуть бути вилучені, значення рН 8, чому червоного можна не видалити, очищення стічних вод чи слід розглянути питання про заміну інші наркотики? Тут ми зробили аналіз базується на проблему.

Залізний купорос дозування метод і значення рН

Використання сірчанокислого на червоний, зелений стічних вод лікування ефект буде ще гірше, але якомога довше відповідні реакції умови також взагалі зменшений до кольору, норми викидів. У цьому випадку, зроблені наступні рекомендації:

1, натрію гідроксид, додані до передньої, задньої плюс Оксид заліза, а також металу після рН залишився на 9, або близько того. Після додавання Гідроксид натрію, рН може досягати більш ніж 12, в умовах сильної лугу може знищити частиною молекулярної структури кольорові групи, важко мати справу з кольорові групи в легко мати справу з кольорові групи. очищення стічних вод і початку реакції з чорних металів рН буде 11 або так, чорного металу в 11 або більше decolorization ефекту, значення рН буде краще, ніж рН 8 або близько того, особливо частиною важко мати справу з кольоровими Група s.

2, Гідроксид натрію в вапно, при одночасному зниженні витрати на лікарські засоби також має ефект оздоровчий ефект від лікування.