Головна > Новини > Зміст

Фарбування марнотрат води лікування стоків жовтий причини

Oct 20, 2017

Фарбування-поліграфічного виробництва марнотрат стічних вод, якщо стічних вод після біохімічних лікування, використання Залізний купорос і Сода каустична рідка, чому це лікування води після кольору блідо-жовтий? Як це явище, як правило, з яких причин, який метод слід використовувати мати справу з нею? Подальший аналіз з вами на друк і фарбування марнотрат стічних вод після жовтий причини.

Лікування фарбування стічних вод за сульфату заліза

Друк та фарбування стічних вод характерна для вміст органічних речовин, глибина кольору, лужних і так далі. Якщо ставилися з сірчанокислого і рідких лугу, після того, як там буде жовта там дві можливості, одним з друку і фарбування стічні води не осідає в деяких з неорганічних Іони металів, другий – це колір органічних речовин; Видалення неорганічні Іони металів може використовуватися для налаштування луги, марнотрат стічних вод додавання сульфіду натрію і так далі до осад неорганічні Іони металів. Якщо Органічні речовини, присутні в друку та фарбування стічних вод робить з'являються блідо-жовтий колір, це необхідно враховувати передові окислення або адсорбції.

Для вихідного кольору стічних вод є жовтий, з Оксид заліза після кольоровий відтінок а потім причини появи жовтий може також свого роду явища анти-колір, і використання і деякі барвники реактивні пов'язані з передньої до потрібного кольору видалений , а потім і оригінальний очищення стічних вод подібні до кольору, так що більшість до фарбування та друк марнотрат стічних вод процес буде біохімічних лікування.

Останні зверніться до фарбування завод стічних вод decolorization, використання хлористого чорних, натрію гідроксид і poly алюмінію, після лікування частиною червоний або не можуть бути вилучені, марнотрат рН води лікування значення 8, чому частиною червоний неможливо видалити , чи слід розглянути питання про заміну інші наркотики? Тут ми зробили аналіз базується на проблему.

Залізний купорос дозування метод і значення рН

Використання сірчанокислого на червоний, зелений марнотрат стічних вод ефект буде ще гірше, але якомога довше відповідні реакції умови також взагалі зменшений до кольору, норми викидів. У цьому випадку, зроблені наступні рекомендації:

1, натрію гідроксид, додані в передній, задній плюс чорних, плюс додали після того, як рН залишився на 9, або близько. Після додавання Гідроксид натрію, рН може досягати більш ніж 12, під сильним лугу умов може зруйнувати деякі з молекулярної структури кольорові групи, важко мати справу з кольорові групи в легко мати справу з кольорові групи. І початку реакції з чорних металів рН буде 11 або так, чорного металу в 11 або більше decolorization ефекту, значення рН буде краще, ніж рН 8 або близько того, марнотрат стічних вод особливо частиною важко мати справу з кольорові групи .

2, Гідроксид натрію в вапно, при одночасному зниженні витрати на лікарські засоби також має ефект підвищення ефекту лікування.