Головна > Новини > Зміст

Спільні методи органічних стічних вод

Jul 20, 2017

Спільні методи органічних стічних вод

Основні методи для вирішення з високою концентрацією тугоплавкі органічних стічних вод є хімічне оксидування видобутку адсорбції, спалювання, каталітичного окислення, біохімічні методу, який є найбільш зрілих технології є найбільш зрілих біохімічні метод, біохімічні метод через простий обладнання, здібності, низький, експлуатаційні витрати, найбільш широко використовується в стічних вод.

У проекті лікування стічних вод, більшість традиційних біохімічних процесів, таких як A / O метод, A2 / O метод або вдосконалення процесу. У стічні води біохімічного процесу активного мулу є найбільш часто використовуваних методів біологічної очистки органічних стічних вод. Активного мулу конкретні площа поверхні, висока активність, хороший масопереносу, є найбільш ефективним штучних біологічної очистки.

Органічних стічних вод-Закон природи:

Вибір методу лікування стічних вод залежить від природи, складу, стану й води вимогам якості забруднюючих речовин у стічні води. Загальні стічних вод методи лікування можна розділити на фізико-хімічних та біологічних закону три категорії.

Використання фізичні дії для вирішення, сепарування й відновлення забруднюючих речовин у стічних вод. Наприклад використання опадів способом видалення завислих речовин у воді по відношенню до щільності більш ніж 1 в той же час відновлення цих частинок; флотаційних (або плавати) можна видалити емульсії крапельки масла або відносної щільності майже 1 підвіска; Частинок; випаровування методу для концентрації незалежної сировини в стічних вод.

Органічних стічних вод-хімічний метод:

Використання хімічних реакцій або фізико -хімічних реакцій відновити розчинних відходів або колоїдних речовин, наприклад, нейтралізації метод для нейтралізації кислих або лужним стічних вод; видобуток розчинних відходів у двох фази з різних розчинність у «роздача», відновлення фенолів, важкі метали і т. д.; окислювально-відновних метод використовується для видалення стічних вод у на спрощеній або окисних забруднювачів, вбити природні патогенів в організмі води.

Органічних стічних вод-біологічного методу:

Лікування органічної речовини стічних вод шляхом біохімічної дії мікроорганізмів. Наприклад, біологічна фільтрація і активного мулу процес, використовуваний мати справу з побутовою каналізацією чи органічне виробництво стічних вод, органічні має значення перетворення в неорганічних солей і очищений.

Очистка стічних вод є комплексний проект, вибір методів лікування, повинні бути засновані на якість води та кількість стічних вод, викиди до використання води або води, щоб розглянути питання про використання. Але також розглянути стічних вод лікувального процесу мулу, використання залишків та можливих вторинних забруднення проблем, а також відновлення Флокулянти. Це часто важко використовувати метод може досягти ефекту врядування. Якого роду стічних вод використовується для лікування це, перш за все, на основі якості води і вода, стічні води, вода попиту, коли вода скидаються, економічну цінність утилізації відходів, характеристики метод лікування а потім по рівнях, зб e розслідування та вивчення, відходів вода розряду цілі, регіональних умов та технічної можливості.