Головна > Новини > Зміст

Покриття на Двоокис титану в індустрії керамічні повинні мати більше простору застосунку

Sep 08, 2017

Виробництво вісім елементів кераміки дуже відомий. K2O, Na2O, Цао, MgO, $literal, SiO2 та $literal, TiO2. Перші шість елементів для нашого використання, відповідно до вимог різних продуктів, формулювання різних формулювань. Потім два елементи, як розмальовка елементи, у багатьох випадках, ми не хочемо, щоб побачити, в сировинних матеріалів. Iron-елемента зрозуміло, ми буде навіть у виробничий процес встановити заліза процес видалення послабити його вплив забарвлення. Титан елементом у основної сировини, важко видалити, у багатьох випадках, люди в сировині титану безпорадним. Отже, ми можемо зрозуміти, по суті, титану це не так, як ми думаємо, ні використання.

Існує три типи двоокису титану, а саме руди тарілці титану, анатаз і рутил. Хоча для керамічної продукції пізнання, ми вважаємо, що це елемент забарвлення, по суті, в природі, Двоокис титану є природний вихід найбільш білої мінеральну. Двоокису титану випливає з його характерним є білими. І причина, чому двоокису титану виробництва керамічної вважається забарвлення елемент, несприятливої для виробництва, в основному через двоокису титану після 800 ℃, виникнення кристалічних трансформації, стати кристал з кольором, тим самим забарвлення. У нашому керамічного виробництва температура часто досягає 1000 ℃, тому в багатьох галузях промисловості продуктивність відмінні двоокису титану в індустрії керамічні стає негативний фактор.

В останні роки керамічні виробничого процесу, на початку часів керамічні сировини для заліза і титану елементи в основному вжити заходів обережності, щоб запобігти забарвлення. Але поступово почали з'являтися деяких змін, індивідуальні керамічна компаній до деякі продукти виробляти сировини, необхідного для початку розслабитися заліза і титану в стандарт завод. такі як польовий шпат в вмістом заліза від посилення 0,15% до 0,2 ~ 0,4% і зміст титану від 0,1% в межах масштабу 0,2 ~ 0,3% в межах. Основні міркування є що заліза і титану можуть реагувати, виробляючи колір сполук, які відповідають деякі продукти.

Крім того, автор вважає, що в індустрії керамічні двоокису титану має бути більше простору застосунку, щоб люди взяти на себе ініціативу використовувати титану замість титану. Це продукт двоокису титану продукції відповідає самоочищення продуктів. Як випливає з назви, через розумні процес, керамічних виробів на поверхні підготовку до шару плівки двоокису титану, керамічних виробів може виробляти процес самоочищення, дуже підходить для зовнішніх стін і керамічні туалетно-косметичні засоби.

Цей самоочищення принцип полягає в Двоокис титану анатаз нано рівня, роль в ролі сонячного світла, молекули води можна розкласти на атомів водню і кисню атомів, хоча існування атом кисню незалежних має сильний здатність окисляє на поверхня продукту, щоб видалити бруд плями. Це схоже на знайомі пральний порошок пральний порошок, на додаток до ролі плями саме міститься в NaClO у воді, розкласти на NaCl та o атомів та атоми кисню можна видалити плями. Його здатність окислення, процес прання більш ніж 10 хвилин після закінчення руки людей буде білуватий.

Так як чистий продукт використовується в скловиробів дуже рано. Японія у 2000 років або так в деяких місцях в суді над супутніх товарів, зворотній зв'язок добре. Технологія його виробництва, в основному в кінці виробництво виробів зі скла, лінії з 600 ℃ нижче області, установка Sol обприскування технологічного обладнання. Двоокис титану клас нанометр Sol розпорошується на продукт скла, сіль плавиться при високій температурі і білий фільм Титанія розпорошується на склі. Є також багато таких досліджень в Китаї, на 5 ~ 50 нм двоокису титану клас фільм шар був підготовлений Шеньчжень університет, університет Чжецзян в 450 ~ 550℃, яка має чудовий ефект. Підготовка Соль в розумних застосуванні допінгу, як допінг SiO2 та рідкісноземельних іонів легованих, ефект є краще.

На сьогодні, керамічні вироби займають великі прикраси ринку. Від початку поставок керамічних виробів, тепер покладаються на якість і поверхневих естетичного ефекту справити враження на споживачів, вважати, що в майбутньому з певних функціональних ефекти кераміки також займатиме ринку. і двоокису титану технологією нанесення покриття, варто наші очікування.