Головна > Новини > Зміст

Застосування активованого вуглецевого адсорбента в промисловій водяній обробці води

Aug 15, 2017

Застосування адсорбенту з активованого вугілля в промисловій водяній обробці води

Активований вуглець - пористий вуглецевий матеріал з добре розвиненою мікропорною структурою та великою питомою поверхнею. Він складається з ряду вуглецевих речовин з поглинаючою здатністю, здатними адсорбувати багато хімічних речовин на їх поверхні. Отже, як застосувати його успішно у промисловому водопровідному лікуванні?

1. Загальна природа

Поява активованого вуглецю темно-чорного кольору, має хороші адсорбційні властивості, стабільні хімічні властивості, здатні протистояти сильній кислоті та лугу, занурення у воду, висока температура, щільність, ніж вода, є пористим гідрофобним поглиначем.

2. Механізм дій

Під час виготовлення активованого вугілля, летюча органічна речовина видаляється і порожнини утворюються між решіткою та порами різної форми і розміру. Зазвичай, пором активної вуглецьової частки є число чисел загального обсягу зерна. Ці форми пори різноманітні, розподіл діафрагми дуже великий, а загальна площа поверхні тонкої пори стінки загалом досягає 500 ~ 1700 квадратних метрів на рік. Ось чому адсорбційна здатність активованого вугілля є сильною, головною причиною великої адсорбційної здатності. Очищення води від питної води У процесі адсорбції це структура мікропори, яка визначає адсорбційну здатність. Майже вся поверхня виконана з мікропори. Грубі та перехідні отвори, відповідно, відіграють роль грубої та тонкої каналів адсорбції, а їх існування та розподіл впливають на певну ступінь адсорбції та десорбції. Крім того, адсорбційні властивості активованого вугілля також впливають на поверхневі хімічні властивості активованого вугілля.

3. Застосування активованого вугілля

Процес адсорбції активованого вугілля є першим вибором для видалення органіки у воді. Велика площа поверхні, колір, запах, смак та інші органічні сполуки мають хорошу швидкість видалення. Водопровідне очищення води Активоване вугілля порошку особливо ефективно для видалення низької молекулярної маси секреції клітин водоростей з води.

Застосування 3.1 активованого вугілля при очищенні питної води

Швидкий біофільтр з гранульованим активованим вугіллям у якості фільтрувального матеріалу зазвичай використовують як фільтрацію другого ступеня, а СМВ у воді видаляється за активністю бактерій, що ростуть на поверхні гранульованого активованого вугілля. Використання біофільтра для видалення води в БОМ має такі переваги:

(1) Зменшити бактерії в системі водопостачання, щоб вирощувати поживні речовини, необхідні для ефективного контролю за відтворенням бактерій;

(2) Знизити кількість органічних речовин у реакції з дезинфікуючим речовиною, а потім зменшити кількість дезинфікуючих засобів, необхідних для очищення питної води, і стабілізувати вміст залишкового дезинфікуючого засобу у фабричній воді;

(3) шляхом вилучення деяких знезаражених побічних продуктів органічних прекурсорів, очищення води від сміття, вміст побічних продуктів дезінфекції води;

(4) перетворення органічної речовини в неорганічні кінцеві продукти;

(5) Старіння залишків біоплівки легше обробляється, ніж осад хімічних осадків, (6) Вартість біологічного очищення нижча, ніж у методі активної вуглецевої адсорбції.

Дезодоруючий ефект 3.2 активованого вугілля в процесі обробки води

Колонка адсорбції активованого вуглецю може видалити багато пахучих речовин. такі як ацетальдегід, індол та інші компоненти запаху, видаляються за допомогою фізичної адсорбції, $ literal та меркаптан знаходяться на поверхні реакції окислення активованого вугілля для подальшої адсорбції та видалення.

Декоролізаційна здатність 3.3 активованого вугілля в процесі фарбування

Використання процесу адсорбції активованого вугілля у складі стічних вод з виробництва складних барвників має хороший ефект, після осідання коагуляції, швидкості видалення пасків біля 83%, коефіцієнта очищення від забарвлення 99,3% для подальшої адсорбції для створення гарного стану. Адсорбційні властивості активованого вугілля можуть бути відновлені шляхом лужного елюювання та окислення реагенту Фентона. Після регенерації адсорбції активованого вугілля, Waster Water Treatment, коефіцієнт видалення CODCR може досягати більше 77%, коефіцієнт забарвлення може досягати більше 97%.