Головна > Новини > Зміст

Аналіз основний процес потік гальваніки марнотрат стічних вод

Oct 10, 2017

Аналіз основний процес потік гальваніки марнотрат стічних вод

Гальваніки є використання хімічної та електрохімічні методи в металі або інших матеріалів на поверхні з покриттям з різних металів. Гальваніки технологія широко використовується в машині виробничій, легкої промисловості, електроніки та інших галузях промисловості. Гальваніки стічних вод композиція є дуже складним, марнотрат стічних вод на додаток до ціаніду (CN-) стічних вод і кислотно лужного стічних вод, важкий метал стічних вод є electroplating Категорія потенційно небезпечних стічних вод промисловості. Відповідно до класифікації хеві-метал елементи, що містяться в стічних водах важкого металу його можна розділити на стічних вод, що містять хром (Cr), нікель (Ni), кадмій (Cd), мідь (Cu) золото (Au) стічних вод, срібло (Ag) стічних вод.

Гальваніки марнотрат стічних вод в країні і за кордоном як правило увагу, розроблені різні методи управління, через токсичні для нетоксичні, шкідливих нешкідливі, рециркуляції дорогоцінних металів, рециркуляції води та інших заходів для лікування ліквідації та зниження викидів хеві-метал. З швидким розвитком гальваніки промисловості і зростаючий попит на захист навколишнього середовища гальваніка марнотрат стічних вод почало введіть чистий виробничого процесу, тотального контролю та інтеграції стадії переробки економіки, ресурсів переробка та замкнутого контуру є основний напрямок розвитку.

Гальваніки є використання хімічної та електрохімічні методи в металі або інших матеріалів на поверхні з покриттям з різних металів. Марнотрат води лікування гальваніки технологія широко використовується в машині виробничій, легкої промисловості, електроніки та інших галузях промисловості. Гальваніки стічних вод є більш складною, гальваніка стічних вод хрому, цинку, міді, нікелю, кадмій і інші іонів важких металів і кислоти, луги, ціаніду і інших речовин з великим токсичність. Гальваніки стічних вод складом комплекс, забруднювачів можна розділити на дві основні категорії неорганічні забруднювачі і органічних забруднювачів, якість води змінити діапазон, виробництво різних видів стічних вод забруднювачів Видове різноманіття, CODcr коефіцієнт змін; Марнотрат водо підготовки й очищення гальваніки токсичність стічних вод, що містять багато важких металів іонів, якщо не лікувати безпосередньо до навколишніх води призведе до великого забруднення.

Для моєї країни поточного гальваніки промисловості стічних вод марнотрат статус-кво статистики та опитувань широко використовуваних методів гальваніки марнотрат стічних вод є головним чином із семи категорій:

(1) опадів хімічний метод і ділиться на метод нейтралізації і сульфідні опадів.

(2) окислення та зменшення лікування, розділити на хімічних скорочення метод, метод ферритові і електролізу.

(3) хімічно видобутку поділу метод.

(4) адсорбції метод.

(5) Мембранна технологія поділу.

(6) іонообмінних метод.

(7) біологічної очистки технології, включаючи bioflocculation, biosorption, біохімічні методи Фіторемедіація.

1, гальваніка хеві-метал марнотрат стічних вод технології статус-кво

Традиційні методи electroplating марнотрат стічних вод є: хімічний метод, метод іонного обміну, електролізу тощо. Тим не менш, традиційний спосіб боротьби з гальванічним стічних вод має наступні проблеми:

(1) вартість занадто висока - вода може не бути відновлений, вода і каналізація витрат припадає 15% від загального обсягу продукції витрати до 20%;

(2) нераціонального використання ресурсів - дорогоцінні метали скидаються у воду, не можуть бути перероблені;

(3) забруднення навколишнього середовища - гальваніки стічних вод у важких металів, як "постійне забруднювачів" в біологічній ланцюга в трансферу та накопичення і в остаточному підсумку загрожують здоров'я людини.

Типовий процес гальваніки стічних вод за мембранні технології полягає в наступному:

За допомогою мембранні технології для гальваніки марнотрат водопідготовки забезпечити відмінне рішення для сприяння electroplating промисловості технології оновлення. Її основними функціями:

(1) зменшити витрати - води і дорогоцінних металів, переробка, знизити матеріалоємність

(2) переробку ресурсів - дорогоцінних металів, переробка

(3), щоб захистити навколишнє середовище - нульової скидання стічних вод або мікро викиди

Гальваніки виробничого процесу високе споживання води та викиди важких металів на воді забруднення навколишнього середовища, значно ускладнювало сталого розвитку electroplating галузі. Витрати на традиційні electroplating стічних вод марнотрат процес занадто висока, марнотрат стічних вод хеві-метал не рециркулює для організму води, легко заподіяти шкоду до біологічних. Мембранна технологія кольороподілу для води і важких металів, переробка через мембрану поділу технології мати справу з electroplating стічних вод, може досягти хеві-метал "нульовим рівнем викидів" або "мікро викидів", так що значно вартості виробництва скорочені.

Використання технології поділу мембрани, від electroplating стічних вод відновлення важких металів і водних ресурсів для зменшення або ліквідації його забруднення навколишнього середовища, для досягнення чистого виробництва гальваніки вищих доданої вартості золота, срібла, Нікель, мідь і інші electroplating поділу стічних вод технології можуть досягти замкнутого і виробляти хороший економічні вигоди. Для комплексного electroplating стічних вод, після нескладного лікування фізико -хімічних мембрани поділу технологією повторно використовувати велику частину води, стічних вод марнотрат ставки відшкодування до 60% до 80%, зменшити загальний скидання стічних вод, скорочення викидів до води забруднювачів.