Головна > Новини > Зміст

Три основних методи обробки стічних вод

Jun 12, 2017

Три основних методи обробки стічних вод

Фізичні

Метод лікування стічних вод, яка розділених фізичні дії і Відновлений стічних вод, що містить призупиненого стану забруднювачів (в тому числі фільм нафти і нафти бісером), можна розділити на тяжкості поділу метод, метод відцентрові розлуки і сито фільтр перехоплення метод. Метод лікування, що ґрунтується на принципі теплообміну також належить до фізичних лікування методом.

Хімічна

Хімічна реакція і масопереносу відокремити й видалення розчинених, колоїдна стані забруднюючих речовин у стічні води або щоб не перетворите нешкідливі речовин у стічних вод метод лікування. Хімічної обробки, лікування установка на основі додавання застосування хімічної реакції є: згортання крові, нейтралізації і окислювально-відновних та лікування установка на основі масопереносу є: видобуток, зачистки, дме, адсорбції, іонного обміну, електродіаліз і зворотний осмос. Останні два переробних підприємств називаються Мембранна технологія поділу. Процес пристрій за допомогою масопереносу має хімічних та супутні фізичних функцій, тому він може бути відділена від хімічної обробки і стати ще один вид лікування методу, званого фізико-хімічні методи.

Біологічна

Через метаболічних дії мікроорганізмів органічних забруднюючих речовин у стічних вод, такі як рішення, колоїдної і мікро підвіски, перетворюються на залитому метод лікування стабільною і нешкідливі стічних вод. За даними різних мікроорганізмів, біологічної очистки метод можна розділити на два типи: біологічної очистки аеробних і анаеробних біологічної очистки. Біологічної очистки стічних вод широко використовується у методі аеробних біологічної очистки, відповідно до традиційного аеробних біологічної очистки метод ділиться на активоване мулу та біоплівки метод дві категорії. Сам спосіб активного мулу процесор відеоадаптера, він має різні операційні методи. Лікування обладнання, що належать до біоплівки метод має фільтр біологічного, біологічні вертушки, біологічного окислення контактів танк і біологічних Киплячий шар. Біологічного окислення ставок називається метод природного біологічного лікування. Анаеробні біологічної очистки методу, також відомий як біологічні скорочення лікування, в основному використовується для лікування висока концентрація органічних стічних вод та мулу. Переробка обладнання, що використовується є головним чином травних басейн.

Процес біологічного окислення контактів застосовують при стічних вод, тобто, біо контакт окислення технологія використовується для заповнення наповнення бака біологічної реакції та усіх наповнювачів були заповнені з киснем Стічними водами і течуть через в наповнювач в певних швидкості. Заповнені з біоплівки, каналізації та біоплівки великий контакту в біоплівки на роль мікробної метаболізму, видаляються стічних вод органічних забруднюючих речовин, очищення стічних вод. Нарешті, очищення стічних вод, які скидаються в біологічного окислення контактів стоків і побутовою каналізацією змішані після лікування, хлору дезінфекції стандартний розряду. Біологічного окислення контактів метод біоплівки процес між мулу та біофільтр, який характеризується настройку наповнювачами у басейні, аерації дно ставка наповнений кисню, і стічних вод в басейні в тече держави щоб забезпечити повний контакт стічних вод з наповнювачем в стічні води, щоб уникнути дефектів контакт між стічних вод і наповнювач в Баку біологічного окислення контактів.