Головна > Новини > Зміст

Очисні станції стічних вод взагалі можна розділити на три сорти

Jun 12, 2017

За ступенем лікування лікування стічних вод взагалі можна розділити на три сорти.

Завдання рівень обробці є видалення твердих забруднюючих речовин із стічних вод, що зависли. З цією метою більше використовувати фізичного лікування. Зазвичай після першого порядку лікування на видалення підвішеному становить $number, видалення ставки біохімічні споживання кисню (ХСК) є тільки про $number і ступеня очищення стічних вод, не є високою.

Два рівня обробки завдань є значно видалення органічних забруднюючих речовин у стічні води, беручи Рада директорів як, наприклад, зазвичай через обробка, стічних вод БОД може бути вилучений $number, таких як міських стічних вод після водності БПК може бути менше, ніж 30 мг/л. Більшість апартаментів обробки аеробних біологічної очистки може задовольнити цю вимогу.

Завдання рівня три обробки є подальше видалення забруднюючих речовин, які не було видалено за допомогою другого рівня терапії, у тому числі organics, фосфору, азоту і розчинних неорганічних сполук, що мають не розкладається мікроорганізмами.

Три рівня обробки є синонімом додаткові можливості обробки, але двоє не є ідентичними. Три рівня обробки обробляється двох, для того, щоб видалити конкретних забруднювачів, таких як фосфор і азот, зі стічних вод і додати одну або кілька з переробних підприємств; Розширений лікування часто використовується для відновлення стічних вод, повторного використання з метою після лікування дворівневі додаткової обробки одиниць або систем. Три рівня обробки є дорогим і управління складними, але він може зробити повне використання водних ресурсів. Деякі країни мають вбудовану деякі три рівня стічних вод очисних споруд.