Головна > Новини > Зміст

Основні методи лікування стічних вод

Jun 12, 2017

Основні методи стічних вод: (1) фізикальний метод: вибір стічних вод залежить від природи, складу, стану й вимога якості води. Загальні стічних вод методи лікування можна розділити на фізико-хімічних та біологічних методів три основні категорії.

Використання фізичних процесів до процесу, відокремити і переробки забруднюючих речовин зі Стічними водами. Наприклад, кількість опадів метод використовується для видалення зважених частинок з відносної щільності більше 1 у воді. Флотаційних (або повітря флотаційних) можна видалити підвісні речовини з молочно нафти дроплет або Відносна густина майже 1; метод фільтрації можна видалити зважених часток у воді та випаровування метод використовується зосередитися енергонезалежні розчинних речовин у стічні води.

Основні методи відходів вода лікування: (2) хімічний метод: відновлення розчинних відходів або колоїдних речовини хімічні реакції або фізико-хімічних дії, наприклад, середньої і метод використовується в стічних водах проміжних і кислою або лужним, на видобуток метод використовує розчинність відходів у двофазних «роздача», відновлення фенолів, важких металів та ін. окислення скорочення використовується для видалення скорочення або окисного забруднювачів в стічних вод і вбивають патогенні бактерії в природних водах.

Основні методи обробки стічних вод: (3) біологічного методу: за допомогою мікробної біохімічної дії для лікування органічної речовини стічних вод. Наприклад, біологічної фільтрації й активного мулу метод звикли ставитися побутовою каналізацією або органічного виробництва стічні води, так що деградації перетворення органічної речовини в неорганічних солей і очищення.

Вище методи мають свої власні сфери адаптації, повинні бути взаємодоповнюючих один до одного, це часто важко використовувати метод для досягнення належного врядування ефекту. Який метод застосовують при стічних вод, по-перше, відповідно до якості води та кількість води, стічних вод, попит води в розряд, економічну цінність утилізації відходів, характеристики метод лікування, наукових через дослідження та дослідження проведено експеримент, і він визначається відповідно до індексу скидання стічних вод, регіональні ситуації та технічної можливості.