Головна > Про нас

Zibo Boshan Win-win хімічних речовин Co., Ltd була створена в березні 2002 року і спеціалізується на виробництві та експорт алюміній сірчанокислий і залізо free алюміній сірчанокислий, з річною продуктивністю 40 000 тонн. Компанія розташована в місті Zibo місто, провінція Шаньдун і займає площу більш ніж 12000 м2. Область має найбільш зручна транспортна, недалеко від порту Циндао та порту Тяньцзінь.

Наші різні продукти алюміній сірчанокислий широко використовуються в промислових та технологічних хімікатів, таких як очищення питної води марнотрат стічних вод, каталізатор, двоокису титану, зміни розміру паперу, бетонні домішками, тугоплавкі цементи та промислових Миюча сполук. З стабільну якість і чесні послуги ефективного виробництва об'єктів і інновації в промисловості, нашої продукції було експортовано до США, Німеччини, Кореї, Росії, Уругвай та інших країн протягом десяти років. Таким чином, ми стали сертифікованим постачальником ODM fortune global 500 компаній і перерахованими компаніями. Такі як: BASF W.R.GRACE, Шаньдун НД папір промисловості, ТОВ Міжнародна компанія паперу Сичуань Lomon титану промисловості Co., Ltd, Азії символ (Шаньдун), CHENMING Група, і т. д.

В даний час університетів і коледжів, наприклад, Шаньдун університету технології і Цзинань університету прийняти досліджень і розробок компанії і компанії уповноваженим як викладання і експеримент базу з них. Компанія оцінюється як видатний Приватне підприємство за місцевого самоврядування протягом семи років поспіль і проходить центром сертифікації ISO9001 системи управління якістю、ISO14001 системи екологічного менеджменту та OHSAS18001 професійного здоров'я та безпеки системи управління гладко.